Svaigi.lv | Amaranta maize bio
Amaranta maize no Saules klaipa. Pateicoties amaranta maizei, iegūsiet visas 8 cilvēka organismam nepieciešamās aminoskābes, tai skaitā lizīnu, vielu, kura atbild par olbaltumvielu sadali šūnās un audos. Maizei pievienotie milti satur skvalēnu un E vitamīnu netradicionālā formā- tokotrienola formā, kas šādā sastāvā ir unikāli ar to, ka organisms saņem 40 reizes stiprāku antioksidantu aizsardzību šūnām. Šo visu augstāk minēto sabalansēto komponentu pēc, amaranta maize palīdzēs vieglāk uzņemtajai pārtikai kuņģī sagremoties. Iekļaujot šo maizi ikdienas ēdienreizē, sakārtosiet kuņģa un zarnu trakta sekrēciju darbību noregulēsiet skābju sārmainības attiecības un novērsīsiet kuņģa un zarnu trakta gļotādas iekaisumus. Iepakojums: vesels vai puskukulis (1.3 kg vai 0.65 kg). Saules klaips piedāvā ar mīlestību gatavotu bioloģiski sertificētu maizi.
Sastāvdaļas: Speltas KVIEŠU milti bio, BIO bīdelētie rudzu milti, ūdens, sasmalcināta amaranta grauda milti, bio ķirbju sēklas, dabīgais ieraugs, BIO cukurs, sāls.
Realizācijas termiņš 10 dienas

Tirgus dienas

Tirgus diena

23 Maijs
Ceturtdiena
24 Maijs
Piektdiena

Saules klaips

Saules Klaips. Tā ir maize cilvēkiem, kam IR svarīgi ko tie ēd. Pirms iekosties maizes rikā - zināt kur un kā audzis grauds, kādās dzirnavās malts, kā mīcīts, raudzēts un cepts kukulītis. 
Saules Klaipa maizīte tiek cepta no graudiem, kas audzēti bioloģiskā saimniecībā, kur saimnieko pārdomāti un ilgtspējīgi, kur milti tiek malti uz dzirnakmeņiem. Maizi šeit mīca abrā un ar rokām. Raudzēta ilgstoši, tādejādi izejot visus būtiskos procesus, kuri ir svarīgi, lai maize būtu augstvērtīga un veselīga. Nevis kaitīga veselībai. Cepta īstā, ar malku kurināmā, maizes krāsnī. 
Saules Klaips strādā pēc gadsimtiem pārbaudītām metodēm. Tur godā senču mantojumu.  Tā IR īpaša maize, jo šeit viss ir pa īstam. Mēs esam tas, ko mēs ēdam! Piemēram, vai zinājāt, ka industriāli audzētos rudzu graudus divas nedēļas pirms nokulšanas miglo ar ķīmisku vielu, ar kuru pavasarī iznīdē nezāles? Tāpēc domājam ko ēdam, sajūtam, lasām sīkajā drukā rakstītās sastāvdaļas, neļaujam sevi mānīt. 

Citi produkti