Izvēlētā Tirgus diena:
Ceturtdiena, 11.08
Izvēlētā Tirgus diena:
Ceturtdiena, 11.08

Izvēlies Tirgus dienu, lai turpinātu.

Saimniecību piedāvātais produktu sortiments katrai Tirgus dienai ir atšķirīgs, tāpēc izvēlies Tirgus dienu, uz kuru vēlies veikt pasūtījumu, pirms uzsāc produktu pievienošanu savam pirkumu grozam!

Pārtika

Kunturi

Asinsdesas klasiskās

Asinsdesas no SIA Kunturi. 500 g apmēram 2 gb. Sveramas. SIA Kunturi piedāvā kvalitatīvu cūkgaļu un cūkgaļas izstrādājumus.
Sastāvdaļas: Buljons 39,3%, cūku asinis 25,1% MIEŽU putraim 17,3%, gremzdiņi 10,1%,cūku tauki,burkāni, ķiploki, sausie sīpoli, pārtikas sāls, garšvielu maisījums (burkānu granulas, ķiploku granulas,pētersīļu lapas, kurkuma, sīpolu granulas, saldā paprika granulēta, dilles) melni maltie pipari, garšvielas, ķimenes. Enerģētiskā vērtība: 1220,0 KJ/293,4 ccal. 100g produkta satur: tauki 19,9g; tostarp piesātinātās taukskābes 7,6g; ogļhidrāti 14,0 g; tostarp cukuri 1,1 g; olbaltumvielas 14,4g; sāls 1,4g.
Realizācijas termiņš Uzglabāt +2-+6 ˚C temperatūrā.
3.31 € / 500 g

Tirgus dienas

Tirgus diena

11 Augusts
Ceturtdiena
12 Augusts
Piektdiena

Kunturi

Saimniecības Kunturi pamatdarbība ir cūkgaļas ražošana ar pilnu ražošanas ciklu no sivēnu izaudzēšanas līdz svaigas, atdzesētas un sadalītas, kā arī maltas un kūpinātas cūkgaļas realizācijai. Saimniecības pamatvērtība ir piedāvāt Latvijā audzētu, kvalitatīvu un garšīgu cūkgaļu un tās izstrādājumus! Cūkas saimniecībā baro ar pašu izaudzētiem graudiem, līdz ar to saimniecība piedāvā garantiju piegādātajai gaļai un augstu kvalitāti visos ražošanas posmos.

Citi produkti