Izvēlētā Tirgus diena:
Pirmdiena, 23.05
Izvēlētā Tirgus diena:
Pirmdiena, 23.05

Izvēlies Tirgus dienu, lai turpinātu.

Saimniecību piedāvātais produktu sortiments katrai Tirgus dienai ir atšķirīgs, tāpēc izvēlies Tirgus dienu, uz kuru vēlies veikt pasūtījumu, pirms uzsāc produktu pievienošanu savam pirkumu grozam!

Pārtika

Flora

Auzu kraukšķi šokolādē ar ķiršiem

Auzu kraukšķi šokolādē ar ķiršiem no SIA Flora. Iepakojums: 170 g. SIA Flora piedāvā kvalitatīvu maizi un konditorejas izstrādājumus.
Sastāvs: AUZU pārslas pilngraudu 37%, šokolāde 30% (kakao masa, cukurs, kakao sviests, emulgators: sojas lecitīns), augu eļļa (kokosriekstu, rapšu), cukurs, ķirši kaltēti smalcināti 6%, milti KVIEŠU, pārtikas sāls. Produkts ražots darba vidē, kur nevar izslēgt alergēnu (zemesriekstu, citu riekstu un sezama sēklu) ietekmi.
Realizācijas termiņš 120 dienas.
4.07 € / 170 g

Tirgus dienas

Tirgus diena

23 Maijs
Pirmdiena
26 Maijs
Ceturtdiena
27 Maijs
Piektdiena

Flora

Maiznīca Flora - kvalitāte it visā, ko veidojam un radām. Ikkatrā maizes klaipā un cepuma gabaliņā. Un attiecībās. Kvalitāte ik uz soļa, bez kompromisiem. Maiznica Flora ir ļoti atvērts uzņēmums, kas ar sirdi un prātu ieklausās it visās pircēju vēlmēs un ierosinājumos. Meklējot labākos risinājumus, nepārtraukti pilnveido receptes un ražošanas tehnoloģijas. Jau esošajos produktos atdzīvina svaigas idejas. Rada īpašus produktus īpašiem klientiem.

Citi produkti