Svaigi.lv | Batoniņš upeņu proteīna

Smartfoody

Batoniņš upeņu proteīna

1.70 € 1.19 € / 40 g
Batoniņš upeņu proteīna no Smartfoody. Upeņu batoniņš ir gatavots no saldajām datelēm, skābajām upenēm, mandelēm un papildināts ar zirņu proteīnu. Iepakojums: 40 grami. SIA Smartfoody ar zīmolu The beginnings piedāvā dabīgas uzkodas, bagātas ar vērtīgām uzturvielām, bez garšas uzlabotājiem no Latvijā audzētiem dārzeņiem un augļiem.
Sastāvdaļas: Dateļu masa, upeņu sukādes 21% (upenes, cukurs), mandeles, kokosa skaidiņas, agaves sīrups, zirņu proteīns 10 %, upeņu sulas koncentrāts, jūras sāls.
Realizācijas termiņš 4 mēneši.
1.70 € 1.19 € / 40 g

Tirgus dienas

Tirgus diena

15 Jūnijs
Ceturtdiena
16 Jūnijs
Piektdiena

Smartfoody

Smartfoody SIA ar zīmoluThe beginnings rada 100% dabiskas veselīgas uzkodas no augļiem, dārzeņiem un sēklām. Ik rīts Tavā dzīvē ir kā iespēja jaunam sākumam – mazliet citādākam, veselīgākam, enerģiskākam un dzīvespriecīgākam. Mēs varam Tev palīdzēt rast jaunu sākumu sevī, piedāvājot brīvību no konservantiem, mākslīgajiem saldinātājiem, transtaukskābēm, sintētiskajām krāsvielām un citiem jauno pārtikas tehnoloģiju “brīnumiem”. Tev tikai jāizvēlas pievērsties tam, kam pievērsāmies mēs – dabiskumam, jo viss jau sākotnēji ir radīts perfekts gan uzturvērtības, gan izskata un garšas ziņā, un nav vajadzības to uzlabot, padarīt sārtāku, spīdīgāku, saldāku.

Citi produkti