Izvēlētā Tirgus diena:
Ceturtdiena, 25.08
Izvēlētā Tirgus diena:
Ceturtdiena, 25.08

Izvēlies Tirgus dienu, lai turpinātu.

Saimniecību piedāvātais produktu sortiments katrai Tirgus dienai ir atšķirīgs, tāpēc izvēlies Tirgus dienu, uz kuru vēlies veikt pasūtījumu, pirms uzsāc produktu pievienošanu savam pirkumu grozam!

Pārtika

Smartfoody

Batoniņš zemesriekstu proteīna

Batoniņš zemesriekstu proteīna no Smartfoody. Iepakojums: 40 grami. SIA Smartfoody ar zīmolu The beginnings piedāvā dabīgas uzkodas, bagātas ar vērtīgām uzturvielām, bez garšas uzlabotājiem no Latvijā audzētiem dārzeņiem un augļiem.
Sastāvdaļas: zemesrieksu SVIESTS 24.5% (grauzdēti zemesRIEKSTI 97%, cukurs) zemesriekstu eļļa, jūras sāls, dateļu masa, agaves sīrups, MANDELES, proteīna maisījums 9.5 % (zirņu proteīns, rīsu proteīns, kaņepju proteīns), grauzdēti zemesRIEKSTI 6.5% (zemesRIEKSTI,sāls max 1%), kokosriekstu skaidiņas.
Realizācijas termiņš 4 mēneši.
1.60 € / 40 g

Tirgus dienas

Tirgus diena

25 Augusts
Ceturtdiena
26 Augusts
Piektdiena

Smartfoody

Smartfoody SIA ar zīmoluThe beginnings rada 100% dabiskas veselīgas uzkodas no augļiem, dārzeņiem un sēklām. Ik rīts Tavā dzīvē ir kā iespēja jaunam sākumam – mazliet citādākam, veselīgākam, enerģiskākam un dzīvespriecīgākam. Mēs varam Tev palīdzēt rast jaunu sākumu sevī, piedāvājot brīvību no konservantiem, mākslīgajiem saldinātājiem, transtaukskābēm, sintētiskajām krāsvielām un citiem jauno pārtikas tehnoloģiju “brīnumiem”. Tev tikai jāizvēlas pievērsties tam, kam pievērsāmies mēs – dabiskumam, jo viss jau sākotnēji ir radīts perfekts gan uzturvērtības, gan izskata un garšas ziņā, un nav vajadzības to uzlabot, padarīt sārtāku, spīdīgāku, saldāku.

Citi produkti