Izvēlētā Tirgus diena:
Ceturtdiena, 09.02
Izvēlētā Tirgus diena:
Ceturtdiena, 09.02

Izvēlies Tirgus dienu, lai turpinātu.

Saimniecību piedāvātais produktu sortiments katrai Tirgus dienai ir atšķirīgs, tāpēc izvēlies Tirgus dienu, uz kuru vēlies veikt pasūtījumu, pirms uzsāc produktu pievienošanu savam pirkumu grozam!

Pārtika

3.10 € / 80 g
Krāsaina, piedzīvojumiem pilna diena, kuru baudīt aicina Pepija. Bezē garšu izlase, vienā iepakojumā 4 krāsainas garšas - aveņu, melleņu, upeņu un ābolu.
Sastāvdaļas Bezē cepumi “Pepija” 80 g (AVEŅU, MELLEŅU, UPEŅU, ĀBOLU) AVEŅU BEZĒ Sastāvdaļas: Cukurs, olbaltuma piedeva (olu baltuma pulveris, biezinātāji E466, E412, stabilizētājs E1505), aveņu deserta pasta (2 %)(avenes, cukurs, aļģu ekstrakts, maltodekstrīns), augļu sarkanā krāsviela (pārtikas krāsviela karmīns), skābuma regulētājs citronskābe MELLEŅU BEZĒ Sastāvdaļas: Cukurs, olbaltuma piedeva (olu baltuma pulveris, biezinātāji E466, E412, stabilizētājs E1505), melleņu deserta pasta 2 % (glikozes sīrups, invertcukurs, melleņu sula, mellenes, burkānu koncentrāts, etilspirts, ciete, aļģu ekstrakts, dabīgs aromatizētājs), ziedu zvaniņu violetā krāsviela (pārtikas krāsvielas karmīns, patentzilais), skābuma regulētājs citronskābe 100 g produkta satur: Enerģētiskā vērtība 1693 kJ/398 kcal, tauki 0.04 g, no tiem piesātinātās taukskābes 0.02 g, ogļhidrāti 96.8 g, no tiem cukuri 95.8 g, olbaltumvielas 2.7 g, sāls 0.05 g UPEŅU BEZĒ Sastāvdaļas: Cukurs, olbaltuma piedeva (olu baltuma pulveris, biezinātāji E466, E412, stabilizētājs E1505), upeņu deserta pasta (2 %)(upeņu sulas koncentrāts, cukurs, upenes, glikozes sīrups), pārtikas krāsviela patentzilais, skābuma regulētājs citronskābe ĀBOLU BEZĒ Sastāvdaļas: Cukurs, olbaltuma piedeva (olu baltuma pulveris, biezinātāji E466, E412, stabilizētājs E1505), ābolu deserta pasta (2 %)(āboli, glikozes sīrups, ābolu sulas koncentrāts, augļu un dārzeņu ekstrakti (safloras, citronu, ābolu), aromatizētājs, krāsviela zaļais S), ābolu zaļā krāsviela (pārtikas krāsvielas kurkumīns un patentzilais), skābuma regulētājs citronskābe.
Realizācijas termiņš 50 dienas.
3.10 € / 80 g

Tirgus dienas

Tirgus diena

09 Februāris
Ceturtdiena
10 Februāris
Piektdiena

Liepkalni

Liepkalni ir maiznīca ar vairāku paaudžu pieredzi, senām un stabilām vērtībām, kas sakņojas dziļi pagātnē. Piedāvājumā ir plašs produktu klāsts kā lieliem un maziem svētkiem, tā gardai un spēcinošai ikdienai.
Mazmaizīšu izmēra smalkmaizītes un pīrādziņi būs ļoti ērti uzkodu brīžiem, kad ikdienas skrējienā gribas ko sātīgu un svaigi ceptu. Gardēžu tik iemīļotie mazo formu eklēriņi pārsteigs ar savu bagātīgo pildījumu un garšu daudzveidību. Savukārt bezglutēna produktu līnija radīta, rūpējoties par tiem, kas ikdienā un svētkos nevar baudīt klasiskos konditorejas gardumus un maizi.
30 stundas, tik ilgs laiks ir nepieciešams no maizes sagatavošanas līdz cepšanas brīdim Liepkalnu rudzu maizēm. Šis meistarstiķis nāk no senākiem laikiem, padarot maizi īpašu, lai tā būtu īsta, kā mājās cepta rudzu maize. Plašais sortiments un veselīgās piedevas: sēklas, graudi, augļi, ķimeņu eļļa, linsēklu klijas, kaņepes, svaigi ķiploki, tīrkultūra, sviests, svaigs krējums kā arī ražošanā izmantotais roku darbs rada produktu atšķirīgu no masveida produkcijas.
Liepkalnu komandā ik katrs ir ieguldījis savu laiku, zināšanas, prasmes, lai Liepkalnu produkcija būtu garšīga, lai to pazītu, izvēlētos un iemīlētu.

Citi produkti