Izvēlētā Tirgus diena:
Pirmdiena, 23.05
Izvēlētā Tirgus diena:
Pirmdiena, 23.05

Izvēlies Tirgus dienu, lai turpinātu.

Saimniecību piedāvātais produktu sortiments katrai Tirgus dienai ir atšķirīgs, tāpēc izvēlies Tirgus dienu, uz kuru vēlies veikt pasūtījumu, pirms uzsāc produktu pievienošanu savam pirkumu grozam!

Pārtika

Kunturi

Cigārdesiņas

Cigārdesiņas no SIA Kunturi. Aptuvenais gabala svars 100 g. SIA Kunturi piedāvā kvalitatīvu cūkgaļu un cūkgaļas izstrādājumus.
Sastāvdaļas: Sastāvdaļas: Cūkgaļa 95,3 % (Izcelsmes valsts Latvija), nitrītsāls (pārtikas sāls, konservants- E250), pārtikas sāls, dekstroze, glikozes sīrups, garšas pastiprinātājs E621, (antioksidanti- E316; E315), aromatizētāji, skābuma regulētājs – E575, dekstroze, antioksidants-E300. Desu apvalks ēdams kalogēns. Apvalks paredzēts lietošanai uzturā.
Realizācijas termiņš 90 dienas.
3.63 € / 100 g

Tirgus dienas

Tirgus diena

23 Maijs
Pirmdiena
26 Maijs
Ceturtdiena
27 Maijs
Piektdiena

Kunturi

Saimniecības Kunturi pamatdarbība ir cūkgaļas ražošana ar pilnu ražošanas ciklu no sivēnu izaudzēšanas līdz svaigas, atdzesētas un sadalītas, kā arī maltas un kūpinātas cūkgaļas realizācijai. Saimniecības pamatvērtība ir piedāvāt Latvijā audzētu, kvalitatīvu un garšīgu cūkgaļu un tās izstrādājumus! Cūkas saimniecībā baro ar pašu izaudzētiem graudiem, līdz ar to saimniecība piedāvā garantiju piegādātajai gaļai un augstu kvalitāti visos ražošanas posmos.

Citi produkti