Izvēlētā Tirgus diena:
Piektdiena, 10.02
Izvēlētā Tirgus diena:
Piektdiena, 10.02

Izvēlies Tirgus dienu, lai turpinātu.

Saimniecību piedāvātais produktu sortiments katrai Tirgus dienai ir atšķirīgs, tāpēc izvēlies Tirgus dienu, uz kuru vēlies veikt pasūtījumu, pirms uzsāc produktu pievienošanu savam pirkumu grozam!

Pārtika

Terūna

Desa liellopa vārītā uzgriežamā

Liellopa vārītā uzgriežamā desa (ļoti līdzīga tik ļoti pazīstamajai doktordesai) no Terūna. Zemnieku saimniecība ir bioloģiski sertificēta un piedāvā bioloģisku liellopa un medījuma gaļu.
Sastāvs: liellopa gaļa, ūdens, sāls, stabilizētājs E450, dekstroze, antioksidants E300 (askorbīnskābe), rauga ekstrakts, garšvielu ekstrakti (pipari, muskatrieksts, smaržīgie pipari).

Tirgus dienas

Tirgus diena

10 Februāris
Piektdiena
16 Februāris
Ceturtdiena

Terūna

Saimniecība Rūķīši ir dibināta 1992. gadā. Saimniecības pamata nodarbošanās ir tradicionālās lauksaimniecības ražošanas nozares - graudkopība un lopkopība. Saimniecība 643 ha bioloģiski sertificētās platībās audzē vairāk kā 300 gaļas liellopus un 200 staltbriežus. Mūsu pircējiem produktus piedāvā saimniecības uzņēmums SIA "Terūna". Saimniecība piedāvā svaigu bioloģiski sertificētu liellopa un brieža gaļu, kā arī dažādus gaļas produktus. Saimniecība piedāvā īpaši nogatavinātu gaļu.
Setifikāts Nr. 05-0322--8/P-01.

 

Citi produkti