Izvēlētā Tirgus diena:
Ceturtdiena, 25.08
Izvēlētā Tirgus diena:
Ceturtdiena, 25.08

Izvēlies Tirgus dienu, lai turpinātu.

Saimniecību piedāvātais produktu sortiments katrai Tirgus dienai ir atšķirīgs, tāpēc izvēlies Tirgus dienu, uz kuru vēlies veikt pasūtījumu, pirms uzsāc produktu pievienošanu savam pirkumu grozam!

Pārtika

Terūna

Desiņas liellopa Nekupāti

Liellopu cepamdesiņas vārītas, žāvētas Nekupāti no Terūna. Nekupāti ir tikai uz pannas, grila, cepeškrāsnī vai citā veidā jāuzsilda . Tādēļ tie ir ne kupati, jo ir jau gatavi. Zemnieku saimniecība ir bioloģiski sertificēta un piedāvā bioloģisku liellopa un medījuma gaļu.
Sastāvdaļas: Liellopu gaļa, žāvēts cūkas speķis, ūdens, sāls (1,5%), garšvielas, garšvielu ekstrakti, stabilizētāji E450, E451, dekstroze, garšaugi (satur laktozi, PIENA olbaltumvielas), antioksidanti E316, E315, konservants E250, melnie pipari, sarkanie pipari, cūku zarnas.

Tirgus dienas

Tirgus diena

25 Augusts
Ceturtdiena
26 Augusts
Piektdiena

Terūna

Saimniecība Rūķīši ir dibināta 1992. gadā. Saimniecības pamata nodarbošanās ir tradicionālās lauksaimniecības ražošanas nozares - graudkopība un lopkopība. Saimniecība 643 ha bioloģiski sertificētās platībās audzē vairāk kā 300 gaļas liellopus un 200 staltbriežus. Mūsu pircējiem produktus piedāvā saimniecības uzņēmums SIA "Terūna". Saimniecība piedāvā svaigu bioloģiski sertificētu liellopa un brieža gaļu, kā arī dažādus gaļas produktus. Saimniecība piedāvā īpaši nogatavinātu gaļu.
Setifikāts Nr. 05-0322--8/P-01.

 

Citi produkti