Izvēlētā Tirgus diena:
Ceturtdiena, 09.02
Izvēlētā Tirgus diena:
Ceturtdiena, 09.02

Izvēlies Tirgus dienu, lai turpinātu.

Saimniecību piedāvātais produktu sortiments katrai Tirgus dienai ir atšķirīgs, tāpēc izvēlies Tirgus dienu, uz kuru vēlies veikt pasūtījumu, pirms uzsāc produktu pievienošanu savam pirkumu grozam!

Pārtika

Terūna

Desiņas mednieku liellopu un brieža gaļas

Liellopu gaļas mednieku desiņas, kuras sastāvā ir arī cūkgaļa aptuveni 10% no Terūna. Sveramas. Zemnieku saimniecība ir bioloģiski sertificēta un piedāvā bioloģisku liellopa un medījuma gaļu.
Sastāvs: liellopu gala, cūkgaļa, ūdens, sāls, dekstroze,kaltēti garšaugi (pastinaks,selerija,burkani) garšvielas (melnie pipari), garšvielu ekstrakti (sīpoli,kadikis,smaržigie pipari, lauru lapas, timiāns), gaļas aromatizators,citronu ekstrakts.

Tirgus dienas

Tirgus diena

09 Februāris
Ceturtdiena
10 Februāris
Piektdiena

Terūna

Saimniecība Rūķīši ir dibināta 1992. gadā. Saimniecības pamata nodarbošanās ir tradicionālās lauksaimniecības ražošanas nozares - graudkopība un lopkopība. Saimniecība 643 ha bioloģiski sertificētās platībās audzē vairāk kā 300 gaļas liellopus un 200 staltbriežus. Mūsu pircējiem produktus piedāvā saimniecības uzņēmums SIA "Terūna". Saimniecība piedāvā svaigu bioloģiski sertificētu liellopa un brieža gaļu, kā arī dažādus gaļas produktus. Saimniecība piedāvā īpaši nogatavinātu gaļu.
Setifikāts Nr. 05-0322--8/P-01.

 

Citi produkti