Svaigi.lv | Diedzētu rudzu graudu maize bio
3.87 € / 400 g
Bagātīgs šķiedrvielu avots. Visa kā vairāk nekā pati maize! Diedzēti rudzu graudi, placināti rudzu graudi, linsēklas, saulespuķu, sezama un ķirbju sēklas, ķimenes. Visu kopā satur visrupjākā maluma pilngraudu rudzu milti, kas pat nav malti, bet skaldīdi, lai iegūtu īpašas struktūras miltus. Sātīga rudzu maize, kuras rieciens iedos spēku visai dienai. Griezta šķēlēs. Iepakojums: 400 g šķēles. Saules klaips piedāvā ar mīlestību gatavotu bioloģiski sertificētu maizi.
Sastāvs: BIO pilngraudu rudzu milti, BIO rudzu graudi diedzēti (12%), BIO rudzu pārslas, Ūdens, BIO sēklas (linsēklas, saulespuķu, sezama, ķirbju sēklas), BIO ķimenes, Dabīgais ieraugs (BIO rudzu milti, ūdens, BIO cukurs), BIO cukurs, Sāls, BIO rudzu klijas.
Realizācijas termiņš 8 dienas
3.87 € / 400 g

Tirgus dienas

Tirgus diena

23 Maijs
Ceturtdiena
24 Maijs
Piektdiena

Saules klaips

Saules Klaips. Tā ir maize cilvēkiem, kam IR svarīgi ko tie ēd. Pirms iekosties maizes rikā - zināt kur un kā audzis grauds, kādās dzirnavās malts, kā mīcīts, raudzēts un cepts kukulītis. 
Saules Klaipa maizīte tiek cepta no graudiem, kas audzēti bioloģiskā saimniecībā, kur saimnieko pārdomāti un ilgtspējīgi, kur milti tiek malti uz dzirnakmeņiem. Maizi šeit mīca abrā un ar rokām. Raudzēta ilgstoši, tādejādi izejot visus būtiskos procesus, kuri ir svarīgi, lai maize būtu augstvērtīga un veselīga. Nevis kaitīga veselībai. Cepta īstā, ar malku kurināmā, maizes krāsnī. 
Saules Klaips strādā pēc gadsimtiem pārbaudītām metodēm. Tur godā senču mantojumu.  Tā IR īpaša maize, jo šeit viss ir pa īstam. Mēs esam tas, ko mēs ēdam! Piemēram, vai zinājāt, ka industriāli audzētos rudzu graudus divas nedēļas pirms nokulšanas miglo ar ķīmisku vielu, ar kuru pavasarī iznīdē nezāles? Tāpēc domājam ko ēdam, sajūtam, lasām sīkajā drukā rakstītās sastāvdaļas, neļaujam sevi mānīt. 

Citi produkti