Svaigi.lv | Eļļa kaņepju sēklu bio

Ramans

Eļļa kaņepju sēklu bio

9.18 € / 250 ml
Kurzemes kaņepju eļļa bioloģiski sertificēta no Ramans. Pirmā spieduma, auksti spiesta, nerafinēta. Eļļa piemērota dažādu salātu un mērču pagatavošanai. Satur daudz olbaltumvielas, šķiedrvielas, omega 3, 6 un 9. Lietot svaigu. Nekarsēt! Uzglabāt +3 +8 grādu temperatūrā. Iepakojums: 250 ml. 12. mēneši. Kurzemes kaņepju sēklas Latvijā audzē kaņepes un piedāvā bioloģiski sertificētu kaņepju eļļu.
Sastāvs: Kaņepes.
9.18 € / 250 ml

Tirgus dienas

Tirgus diena

09 Oktobris
Pirmdiena
12 Oktobris
Ceturtdiena
13 Oktobris
Piektdiena

Ramans

Transhemp ir Latvijas kaņepju produktu ražotājs, kas rūpējas par produktu intensīvo ziemeļu garšu un kvalitāti. 
Uzņēmums kā neatkarīgs pārtikas produktu ražotājs strādā kopš 2016. gada, lai gan ideja darboties ar šo neticami interesanto augu ir daudz senāka. Idejas saknes meklējamas 90-to gadu sākumā Kalifornijā dzīvojošā latviešu mākslinieka Laimoņa Jura G galvā, kurš to nodevis tālāk Transhemp dibinātājam Ivaram Auziņam. Kopš tā laika turoties pie idejas un meklējot veidus, kā mūsdienu Latvijā izcelt kaņepju vērtību, neatlaidība ir rezultējusies RAMANS kaņepju produktos, kas ir atraduši ceļu pie daudziem, jo daudziem Latvijas un pasaules ļaudīm.
Zīmola nosaukums RAMANS cēlies no uzņēmuma dibinātāja dzimtas uzvārda. Ramaņi pirmās Latvijas brīvvalsts laikā, bija uzņēmīgi ļaudis, kas nodarbojās arī ar ražošanu. Zīmola tēla ideja - vīrs uz kaņepju ķīpas ir autentiska 17 gs. koka figūriņa. Tie bija laiki, kad šķiedraugi kaņepes un lini ieņēma nozīmīgu vietu Latvijas tautsaimniecībā. 

 

Citi produkti