Izvēlētā Tirgus diena:
Pirmdiena, 10.10
Izvēlētā Tirgus diena:
Pirmdiena, 10.10

Izvēlies Tirgus dienu, lai turpinātu.

Saimniecību piedāvātais produktu sortiments katrai Tirgus dienai ir atšķirīgs, tāpēc izvēlies Tirgus dienu, uz kuru vēlies veikt pasūtījumu, pirms uzsāc produktu pievienošanu savam pirkumu grozam!

Pārtika

Manas Garšas

Garšvielu mix Latvijas vistiņām

Garšvielu mix Latvijas vistiņām no Manas Garšas. Ideāli piemērots vistas un tītara gaļai, taču iederēsies arī cūkgaļas pagatavošanā. Iepakojums: 50 g. Manas Garšas piedāvā izcilas kvalitātes un sastāvu garšvielas izmeklētas no visām pasaules malām.
Sastāvs: Inku saules sāls, kūpināts cukurniedru cukurs, mango pulveris, ķiploks, melnās SINEPJU sēklas, Tasmānijas pipari, rozā pipari, muskatziedi, japāņu citronpipari.
Realizācijas termiņš 351 dienas
6.29 € / 50 g

Tirgus dienas

Tirgus diena

10 Oktobris
Pirmdiena
13 Oktobris
Ceturtdiena
14 Oktobris
Piektdiena

Manas Garšas

Mūsu izpratnē pasaule ir krāsaina un pārsteigumu pilna, tā piedāvā atklāt arvien jaunas vietas, krāsas, smaržas un garšas.Mēs vēlamies radīt vidi, kurā mūsdienu patērētājam ir izvēles brīvība, iespēja pašam noteikt savas vēlmes un garšas, kurā produkta kvalitātei, tā vērtībai ir noteicošā loma. Mūsu mērķis ir kļūt par uzņēmumu, kurš maina mūsdienu patērētāja iepirkšanās paradumus, patērētājiem piegādā inovatīvus produktus un iepirkšanās risinājumus.

Citi produkti