Svaigi.lv | Griķu pastēte ar šampinjoniem

Delikanto

Griķu pastēte ar šampinjoniem

3.10 € 2.17 € / 100 g
Griķu pastēte ar šampinjoniem no SIA Delikanto. Rūpīgi piebriedināti griķi, blanšēti šampinjoni, augstvērtīga rapšu eļļa – tās ir galvenās sastāvdaļas kas raksturo Griķu pastēti ar šampinjoniem. Visu sastāvdaļu proporcijas ir izmeklētas tā, lai pastētei būtu neatkārtojama garšas buķete un nevainojama struktūra.Pēc sastāva produkts ir piemērots veģetāriešiem un vegāniem. Maigā garša un veselīgais sastāvs būs lieliska maltīte bērniem. Svars 100 g. SIA Delikanto piedāvā kvalitatīvus medījuma, truša un pīļu gaļas izstrādājumus.
Sastāvdaļas: griķi 21%, šampinjoni 20%, ūdens, rapšu eļļa, cepti sīpoli, pārtikas sāls 0.9%, kaltēti garšaugi (sīpoli, sarkanās paprikas pārslas, pastinaks, selerija, burkāni, pētersīļi), dekstroze, rauga ekstrakts, aromatizētājs (sēņu), garšvielas (kurkuma), aromatizētājs (liellopu gaļas), škiedrvielas (bambusa ceļtekas).
Realizācijas termiņš 2 gads.
3.10 € 2.17 € / 100 g

Tirgus dienas

Tirgus diena

01 Marts
Piektdiena
07 Marts
Ceturtdiena

Delikanto

Mēs esam Latvijas uzņēmums, kas ražo augstas kvalitātes brieža gaļas produktus un delikateses. Ražošanas process no idejas līdz gatavam produktam mums nozīmē izcilu kvalitāti. Tā ir liela mīlestība pret to, ko darām. Atbildība pret tiem, kas izvēlas mūsu produktus. Augstas un stingras prasības pret sevi katrā ražošanas solī.

Mūsu priekšrocība ir tā, ka ražojam paši. Izstrādājam receptūru, izmeklējam tikai augstvērtīgas, iespējami vietējas izejvielas. Rūpīgi atlasām dabīgas garšvielas. Ražojam, izmantojot roku darbu vai modernāko tehnoloģiju iespējas. Un visbeidzot – gatavo produktu grozu paši vedam līdz pircēja namdurvīm.

Mēs esam jauni, enerģiski, ideju pilni un prasmīgi radīt kvalitatīvu Latvijas produktu, ko novērtē mājās un tālās zemēs. Mēs raugāmies nākotnē, domājam ambiciozi, strādājam atdevīgi un ticam, ka radām zīmolu ar vērtībām, ko mantos mūsu bērni.

Citi produkti