Svaigi.lv | Jogurts zemeņu
2.90 € / 900 ml
Jogurts zemeņu no ZS Zilūži. Dabīgi raudzēts. Beztauku, bez papildus pievienota cukura un bez laktozes. Pēc raudzēšanas jogurts nav pasterizēts, kas nozīmē, ka tam ir dzīvas visas pienskābās baktērijas. Starp citu - senāk jogurts tika izmantots, lai ārstētu plaušu slimības. Iepakojums: 0.9 l. Grasbergu saimniecība Zilūži ir ģimenes vērtība un lolojums, kas darbojas jau otrajā paaudzē. Saimniecība piedāvā pienu un piena pārstrādes produktus.
Sastāvs: PIENS, PIENSkābo bakteriju ieraugs, zemeņu ievārījums ( cukurs, zemenes, glikozes- fruktozes sīrups, ūdens, pektīns, citronskābe, kālija sorbāts).
Realizācijas termiņš 20 dienas.
2.90 € / 900 ml

Tirgus dienas

Tirgus diena

23 Maijs
Ceturtdiena
24 Maijs
Piektdiena

Grasbergs

Saimniekojot mūsdienīgā veidā, Zilūži jeb mums visiem labāks zināmais zīmols Grasbergs iekarojuši Rīdzinieku sirdis. Saimniecības produkti atšķiras no ierasti laucinieciskajiem produktiem - piens garšo gluži kā ierasts veikalu plauktos no pakām, taču ar garantiju, ka īsts, nesamākslots un Latvijas izcelsmes. Garšīgi un balti - gluži kā bērnībā!
Grasbergu ģimenes saimniecība Zilūži ir tās vērtība un lolojums, kas darbojas jau otrajā paaudzē. Kvalitatīvais piens tiek iegūts no pašu gotiņām un turpat saimniecībā pārstrādāts, veidojot citus piena produktus. Receptes veidotas tā, lai maksimāli saglabātu produktu īstās vērtības, ļaujot tiem nogatavoties lēnā un dabīgā procesā, rūpīgi sekojot līdzi tapšanas posmiem. Tās ir senas un pārbaudītas receptes, kuras arvien uzlabotas un veidotas savienojot ar mūsdienu tehnoloģiju iespējām. Tie ir piena produkti ar pievienoto vērtību, gluži kā kādreiz. Tie ir Grasbergs produkti.

Citi produkti