Svaigi.lv | Kaņepju sēklas grauzdētas

Ramans

Kaņepju sēklas grauzdētas

2.28 € 1.60 € / 200 g
Kurzemes kaņepju sēklas grauzdētas no Ramans. Satur daudz olbaltumvielas, šķiedrvielas, omega 3,6 un 9. Neapstrādātas. Iepakojums: 500 g. 12. mēneši. Kurzemes kaņepju sēklas Latvijā audzē kaņepes un piedāvā bioloģiski sertificētu kaņepju eļļu.
Sastāvs: Kaņepes.
2.28 € 1.60 € / 200 g

Tirgus dienas

Tirgus diena

23 Maijs
Ceturtdiena
24 Maijs
Piektdiena

Ramans

Transhemp ir Latvijas kaņepju produktu ražotājs, kas rūpējas par produktu intensīvo ziemeļu garšu un kvalitāti. 
Uzņēmums kā neatkarīgs pārtikas produktu ražotājs strādā kopš 2016. gada, lai gan ideja darboties ar šo neticami interesanto augu ir daudz senāka. Idejas saknes meklējamas 90-to gadu sākumā Kalifornijā dzīvojošā latviešu mākslinieka Laimoņa Jura G galvā, kurš to nodevis tālāk Transhemp dibinātājam Ivaram Auziņam. Kopš tā laika turoties pie idejas un meklējot veidus, kā mūsdienu Latvijā izcelt kaņepju vērtību, neatlaidība ir rezultējusies RAMANS kaņepju produktos, kas ir atraduši ceļu pie daudziem, jo daudziem Latvijas un pasaules ļaudīm.
Zīmola nosaukums RAMANS cēlies no uzņēmuma dibinātāja dzimtas uzvārda. Ramaņi pirmās Latvijas brīvvalsts laikā, bija uzņēmīgi ļaudis, kas nodarbojās arī ar ražošanu. Zīmola tēla ideja - vīrs uz kaņepju ķīpas ir autentiska 17 gs. koka figūriņa. Tie bija laiki, kad šķiedraugi kaņepes un lini ieņēma nozīmīgu vietu Latvijas tautsaimniecībā. 

 

Citi produkti