Izvēlētā Tirgus diena:
Pirmdiena, 23.05
Izvēlētā Tirgus diena:
Pirmdiena, 23.05

Izvēlies Tirgus dienu, lai turpinātu.

Saimniecību piedāvātais produktu sortiments katrai Tirgus dienai ir atšķirīgs, tāpēc izvēlies Tirgus dienu, uz kuru vēlies veikt pasūtījumu, pirms uzsāc produktu pievienošanu savam pirkumu grozam!

Pārtika

Liepkalni

Keksiņi bezglutēna melleņu, aprikožu

Keksiņus bez glutēna gatavojam atsevišķi - jaunā un speciāli šo produktu gatavošanai atbilstošā ražotnē. Varam droši teikt, ka produktu gatavošana nenotiek saskarē ar kviešu, auzu, miežu vai rudzu miltiem. Izejvielas ir speciāli atlasītas, katram ražotājam apliecinot, ka produkta sastāvs ir drošs bezglutēna diētai.
Nesatur lipekli Sastāvdaļas: olas, bezglutēna miltu maisījums (bezglutēna kviešu ciete, lupīnu milti, kukurūzas ciete, linsēklu milti, biezinātājs guāra milti, cukurs, emulgators saulespuķu lecitīns, cepamais pulveris (irdinātāji E450, dzeramā soda), sāls), žāvētas aprikozes (18%), cukurs, meža melleņu pildījums (9 %)(meža mellenes, glikozes – fruktozes sīrups, pārveidota ciete, skābuma regulētājs E331iii, dabīgs aromatizētājs), sviests, šokolādes graudiņi (cukurs, kakao masa, kakao sviests, kakao pulveris, emulgators sojas lecitīns, aromatizētājs vanilīns), emulgators (augu eļļa, emulgatori E471, E481), citronu gabaliņi (cukurs, āboli, citronu mīkstums, dekstroze, ananāsu šķiedrvielas, biezinātājs E401, skābuma regulētājs citronskābe, stabilizētājs E332, dabīgs citronu aromatizētājs, krāsviela kurkumīns), cepamais pulveris (irdinātāji E450i, dzeramā soda, kartupeļu ciete), vaniļas cukurs (cukurs, pūdercukurs, vaniļa, kartupeļu ciete, aromatizētājs), kartupeļu ciete, ksantāna sveķi, rozmarīna ekstrakts, sāls
Realizācijas termiņš 10 dienas.
2.91 € / 120 g

Tirgus dienas

Tirgus diena

23 Maijs
Pirmdiena
26 Maijs
Ceturtdiena
27 Maijs
Piektdiena

Liepkalni

Liepkalni ir maiznīca ar vairāku paaudžu pieredzi, senām un stabilām vērtībām, kas sakņojas dziļi pagātnē. Piedāvājumā ir plašs produktu klāsts kā lieliem un maziem svētkiem, tā gardai un spēcinošai ikdienai.
Mazmaizīšu izmēra smalkmaizītes un pīrādziņi būs ļoti ērti uzkodu brīžiem, kad ikdienas skrējienā gribas ko sātīgu un svaigi ceptu. Gardēžu tik iemīļotie mazo formu eklēriņi pārsteigs ar savu bagātīgo pildījumu un garšu daudzveidību. Savukārt bezglutēna produktu līnija radīta, rūpējoties par tiem, kas ikdienā un svētkos nevar baudīt klasiskos konditorejas gardumus un maizi.
30 stundas, tik ilgs laiks ir nepieciešams no maizes sagatavošanas līdz cepšanas brīdim Liepkalnu rudzu maizēm. Šis meistarstiķis nāk no senākiem laikiem, padarot maizi īpašu, lai tā būtu īsta, kā mājās cepta rudzu maize. Plašais sortiments un veselīgās piedevas: sēklas, graudi, augļi, ķimeņu eļļa, linsēklu klijas, kaņepes, svaigi ķiploki, tīrkultūra, sviests, svaigs krējums kā arī ražošanā izmantotais roku darbs rada produktu atšķirīgu no masveida produkcijas.
Liepkalnu komandā ik katrs ir ieguldījis savu laiku, zināšanas, prasmes, lai Liepkalnu produkcija būtu garšīga, lai to pazītu, izvēlētos un iemīlētu.

Citi produkti