Svaigi.lv | Krekeri zirņu ar rozmarīnu bio

Krippu

Krekeri zirņu ar rozmarīnu bio

3.20 € / 80 g
Krekeri zirņu ar tomātiem no Krippu. BIO Krippu zirņu krekeriem ar rozmarīnu ir maiga un riekstaina garša, ko papildina Provansas garšaugi. Perfektākais našķis bērniem un garda uzkoda pieaugušajiem, kas nesatur alergēnus un ar augstu uzturvērtību: olbaltumvielas 22% un šķiedrvielas 13%. Iepakojums: 80 g. Krippu ir SIA Jolle zīmols, kas ražo zirņu krekerus un salmiņus.
Sastāvdaļas : BIO turku zirņu milti, BIO saulespuķu sēklas, BIO rozmarīns 1%, BIO timiāns, BIO pētersīļi, BIO oregano, Himalaju sāls.
Realizācijas termiņš 9 mēneši
3.20 € / 80 g

Tirgus dienas

Tirgus diena

09 Oktobris
Pirmdiena
12 Oktobris
Ceturtdiena
13 Oktobris
Piektdiena

Krippu

Sabiedrība ar ierobežotu atbildību Jolle ir no Ķekavas. Uzņēmuma filozofija: Dzīves kvalitāte ir atkarīga no tā, ko ēdam.
Ideja par Krippu zirņu krekeriem dzima laikā, kad to radītājai parādījās govs piena olbaltumvielu nepanesība, līdz ar to nācās meklēt alternatīvus veidus, kā uzņemt organismam tik ļoti nepieciešamos proteīnus. Ir labi zināms, ka vērtīgs olbaltumu avots ir pākšaugi un eksperimenti kopā ar LLU zinātniekiem vainagojās rezultātā - tapa 100 % dabīgas zirņu uzkodas. Krippu ir inovatīvs produkts, kas gatavots pēc īpašas receptes un tehnoloģijas. Šo krekeru galvenā sastāvdaļa ir turku zirņi kopā ar sēklām, garšaugiem un dārzeņiem.
Lai nodrošinātu to, ka ražošanas procesā produktā nenonāk neviena veida alergēns, tika pasūtītas jaunas iekārtas. SIA Jolle garantē, ka Krippu zirņu krekeros nav nonācis ne glutēns, ne piens, ne olas, ne sezama sēklas, rieksti, sojas pupas, lupīnas, ne arī kādi citi alergēni. Tādējādi tie ir piemēroti gan cilvēkiem ar alerģijām, gan veģetāriešiem un vegāniem, gan arī jebkuram cilvēkam, kurš vēlas savu ikdienu bagātināt ar uzturvērtīgu un gardu uzkodu.

Citi produkti

Saistītie raksti