Svaigi.lv | Krekeri zirņu ar tomātiem
3.10 € 2.17 € / 80 g
Krekeri zirņu ar tomātiem no Krippu. Produkts ir domāts gardēīem, kam patīk kaltētu tomātu garša un bagātīga garšvielu kompozīcija. Produkts satur daudz olbaltumvielu (22%) un šķiedrvielu (16%). Var lietot kā lielisku alternatīvu sausmaizītēm, galetēm vai sāļajām uzkodām. Produkts nesatur glutēnu, pienu, olas, sezama sēklas, riekstus, sojas pupas, lupīnas. Produkta izgatavošanā izmantotas tikai dabīgas izejvielas un nesatur ĢMO. Produktu gatavo bez eļļas un nepievieno cukuru. Piemērots vegāniem. Iepakojums: 80 g. Krippu ir SIA Jolle zīmols, kas ražo zirņu krekerus un salmiņus.
Sastāvdaļas: turku zirņu milti, kartupeļu ciete, tomātu pārslas 3%, saulespuķu sēklas, linsēklas, sāls, baziliks, timiāns, oregano, piparu maisījums.
Realizācijas termiņš 9 mēneši
3.10 € 2.17 € / 80 g

Tirgus dienas

Tirgus diena

23 Maijs
Ceturtdiena
24 Maijs
Piektdiena

Krippu

Sabiedrība ar ierobežotu atbildību Jolle ir no Ķekavas. Uzņēmuma filozofija: Dzīves kvalitāte ir atkarīga no tā, ko ēdam.
Ideja par Krippu zirņu krekeriem dzima laikā, kad to radītājai parādījās govs piena olbaltumvielu nepanesība, līdz ar to nācās meklēt alternatīvus veidus, kā uzņemt organismam tik ļoti nepieciešamos proteīnus. Ir labi zināms, ka vērtīgs olbaltumu avots ir pākšaugi un eksperimenti kopā ar LLU zinātniekiem vainagojās rezultātā - tapa 100 % dabīgas zirņu uzkodas. Krippu ir inovatīvs produkts, kas gatavots pēc īpašas receptes un tehnoloģijas. Šo krekeru galvenā sastāvdaļa ir turku zirņi kopā ar sēklām, garšaugiem un dārzeņiem.
Lai nodrošinātu to, ka ražošanas procesā produktā nenonāk neviena veida alergēns, tika pasūtītas jaunas iekārtas. SIA Jolle garantē, ka Krippu zirņu krekeros nav nonācis ne glutēns, ne piens, ne olas, ne sezama sēklas, rieksti, sojas pupas, lupīnas, ne arī kādi citi alergēni. Tādējādi tie ir piemēroti gan cilvēkiem ar alerģijām, gan veģetāriešiem un vegāniem, gan arī jebkuram cilvēkam, kurš vēlas savu ikdienu bagātināt ar uzturvērtīgu un gardu uzkodu.

Citi produkti

Saistītie raksti