Svaigi.lv | Medus
5.79 € / 300 g
Dažādu ziedu medus no Lienas medus. Tas savākts no dažādu ziedu nektāra un tā iedarbība bioloģiski vispusīga, jo satur visu ievākšanas brīdī ziedošo augu īpašības. Aromāts un garša atkarīga no dominējošā auga. Dažādu ziedu medus ir visraksturīgākais medus Latvijā. Varam lepoties ar to, ka mums apkārt ir tik neskartas pļavas un meži, kur zied neskaitāmi daudz augu. Vienā mazā Lienas medus burciņā var būt pat vairāku desmitu augu nektārs. Liena Muceniece Lielvārdes novadā audzē dārzeņus un zaļumus, kā arī piedāvā dažāda veida medu un medu ar garšvielām.
5.79 € / 300 g

Tirgus dienas

Tirgus diena

09 Oktobris
Pirmdiena
12 Oktobris
Ceturtdiena
13 Oktobris
Piektdiena

LM Product

Lienas bērnība saistās ar vecāku darbu slavenajā kolhozā Lāčplēsis un tieši tur radušies pirmie aizmetņi saimniecībai, ko šodien Liena pati nosaukusi par Lienas Dārziņu. Par senu tradīciju nosauktā saimniekošana, apgādājot sevi un ģimeni ar savā dārzā audzētiem augļiem un dārzeņiem, pāraugusi par nelielu saimniecību, kas nu šo iespēju piedāvā arī citiem un ir ceļā uz bioloģiskā statusa iegūšanu.

Liena saimnieko bioloģiski, piedāvājot medu ar zīmolu Lienas Medus un dārzeņus ar zīmolu Lienas Dārziņš. Bioloģiskā sertifikāta Nr. 01- 3500 / 17.

Citi produkti

Saistītie raksti