Svaigi.lv | Medus ar lavandu

LM Product

Medus ar lavandu

5.45 € / 150 g
Dažādu ziedu medus ar lavandu no Lienas medus. Medus savākts no dažādu ziedu nektāra, kuram pievienota lavanda. Lavanda veicina organisma aizsargspējas, atbaida elpceļu vīrusus, kā arī ārstē ādas iekaisumus un veicina audu reģenerāciju. Mazina depresiju, baiļu sajūtu un satraukumu, veicina smadzeņu asinsriti, mazina galvas sāpes un uzlabo atmiņas un miega kvalitāti. Lavandai piemīt urīnu dzenošas un spazmolītiskas īpašības. Savu īpašību dēļ lavanda plaši tiek izmantota farmaceitiskajā un parfimērijas rūpniecībā. Lavanda ir populāra garšviela spāņu, franču un itāļu virtuvē. To pievieno saldajiem ēdieniem, kulinārijas izstrādājumiem - cepumiem, kūku krēmiem, mērcēm, zupām un “zaļajam” sviestam. Lavandas ziedu ķīmiskais sastāvs ir bagāts – ēteriskā eļļa, flavonoīdi, kumarīni, miecvielas. Liena Muceniece Lielvārdes novadā audzē dārzeņus un zaļumus, kā arī piedāvā dažādu veidu medu un medu ar garšvielām.
5.45 € / 150 g

Tirgus dienas

Tirgus diena

14 Decembris
Ceturtdiena
15 Decembris
Piektdiena

LM Product

Lienas bērnība saistās ar vecāku darbu slavenajā kolhozā Lāčplēsis un tieši tur radušies pirmie aizmetņi saimniecībai, ko šodien Liena pati nosaukusi par Lienas Dārziņu. Par senu tradīciju nosauktā saimniekošana, apgādājot sevi un ģimeni ar savā dārzā audzētiem augļiem un dārzeņiem, pāraugusi par nelielu saimniecību, kas nu šo iespēju piedāvā arī citiem un ir ceļā uz bioloģiskā statusa iegūšanu.

Liena saimnieko bioloģiski, piedāvājot medu ar zīmolu Lienas Medus un dārzeņus ar zīmolu Lienas Dārziņš. Bioloģiskā sertifikāta Nr. 01- 3500 / 17.

Citi produkti

Saistītie raksti