Svaigi.lv | Medus griķu
6.59 € / 300 g
Griķu medus no Lienas medus. Tas savākts no griķu ziediem un satur daudz dzelzs, olbaltumvielas, ieteicams pret anēmiju, asinsvadu trauslumu. Lai savāktu griķu medu ir nepieciešama augsta temperatūra +25 grādi un liels gaisa mitrums, tādēļ Latvijā tas izdodas ne katru vasaru. Griķu zieds ir skaisti baltā krāsā, bet tīrs griķu medus ir darvas tumšs un ar ļoti specifisku, griķiem rakturīgu garšu. Kad bites sāk nest griķu nektāru, to var just jau labu gabalu no stropa, viss gaiss neparasti smaržo. Griķu medus ir ļoti bagāts ar dzelzi, kas ļoti vajadzīgs mūsu organismam, īpaši sirdij. Liena Muceniece Lielvārdes novadā audzē dārzeņus un zaļumus, kā arī piedāvā dažādu veidu medu un medu ar garšvielām.
6.59 € / 300 g

Tirgus dienas

Tirgus diena

09 Oktobris
Pirmdiena
12 Oktobris
Ceturtdiena
13 Oktobris
Piektdiena

LM Product

Lienas bērnība saistās ar vecāku darbu slavenajā kolhozā Lāčplēsis un tieši tur radušies pirmie aizmetņi saimniecībai, ko šodien Liena pati nosaukusi par Lienas Dārziņu. Par senu tradīciju nosauktā saimniekošana, apgādājot sevi un ģimeni ar savā dārzā audzētiem augļiem un dārzeņiem, pāraugusi par nelielu saimniecību, kas nu šo iespēju piedāvā arī citiem un ir ceļā uz bioloģiskā statusa iegūšanu.

Liena saimnieko bioloģiski, piedāvājot medu ar zīmolu Lienas Medus un dārzeņus ar zīmolu Lienas Dārziņš. Bioloģiskā sertifikāta Nr. 01- 3500 / 17.

Citi produkti