Izvēlētā Tirgus diena:
Ceturtdiena, 25.08
Izvēlētā Tirgus diena:
Ceturtdiena, 25.08

Izvēlies Tirgus dienu, lai turpinātu.

Saimniecību piedāvātais produktu sortiments katrai Tirgus dienai ir atšķirīgs, tāpēc izvēlies Tirgus dienu, uz kuru vēlies veikt pasūtījumu, pirms uzsāc produktu pievienošanu savam pirkumu grozam!

Pārtika

Taste of Latvia

Mērce Sezama sēklu

Mērce Sezama sēklu no Taste of Latvia. Sezama sēklu mērce - lieliska mērce, kuras pamatā ir grauzdētas sezama sēklas. Tā izceļas ar riekstainu, saldenu garšu, kas ēdienam piešķir karamelizētu sajūtu. Piemērota rīsu ēdieniem, putnu gaļai, wok un wrap receptēs, kā arī piedeva salātiem.Tilpums: 330 ml
sojas mērce, sezama eļļa, sezama sēklas, sinepes (sinepju sēklas, citronu sula, ābolu etiķis, sinepju pulveris)
Realizācijas termiņš 6 mēneši
6.39 € / 330 ml

Tirgus dienas

Tirgus diena

25 Augusts
Ceturtdiena
26 Augusts
Piektdiena

Taste of Latvia

Taste of Latvia piedāvā Latvijā ražotas mērces, pesto un sinepes, kas būs lieliska piedeva ikvienai maltītei. Uzņēmumu radījis mērču meistars Ansis, pateicoties savai degsmei gatavot un vēlmei dalīties ar vislabākajām garšām. Lai atrastu īstās garšu kombinācijas, Ansis eksperimentē un rada arvien jaunus produktus.
Produkti gatavoti no augstvērtīgām sastāvdaļām, ar mazāk pievienotu cukuru, izceļot dabīgo garšu. Piedāvājumā ir vairāk nekā 25 produkti katrai gaumei, no kuriem lielākā daļa ir BIO sertificēti.
Garšīgas maltītes ar savējiem ir īpašs mirklis kopā, tāpēc aicinām izvēlēties kādu no Taste of Latvia produktiem, lai piešķirtu tām brīnišķīgu garšu.

Citi produkti