Izvēlētā Tirgus diena:
Ceturtdiena, 11.08
Izvēlētā Tirgus diena:
Ceturtdiena, 11.08

Izvēlies Tirgus dienu, lai turpinātu.

Saimniecību piedāvātais produktu sortiments katrai Tirgus dienai ir atšķirīgs, tāpēc izvēlies Tirgus dienu, uz kuru vēlies veikt pasūtījumu, pirms uzsāc produktu pievienošanu savam pirkumu grozam!

Gāzēti dzērieni

Livonia

Mežezers Mohito

Mežezers Mohito no Livonias. Ražots no citrona un laima sulas, papildināts ar piparmētras svaigumu. Tam piemīt atsvaidzinoša garša un sulīgs aromāts. Uzrunās ikvienu vecuma kategoriju - gan lielus, gan mazus. Mežezers Mohito pārsteidz ar oriģināli pievilcīgu dizainu. Dzēriens lieliski iederēsies ikvienā pasākumā. Iepakojums: 750 ml stikla iepakojums. SIA Livonia piedāvā pēc dabiskus gāzētus dzērienus no Latvijā audzētām sastāvdaļām.
Sastāvdaļas: ūdens, cukurs, citronu sula un laima sula no koncentrētas sulas, oglekļa dioksīds, skābuma regulētājs(citronskābe), dabīgi aromatizētāji, konservants (nātrija benzoāts). Pieļaujamas sulas nogulsnes.
Realizācijas termiņš 12 mēneši. Uzglabāšanas temperatūra: no 5°C līdz 25°C.
3.61 € / 750 ml

Tirgus dienas

Tirgus diena

11 Augusts
Ceturtdiena
12 Augusts
Piektdiena

Livonia

Uzņēmums SIA Livonia nodarbojas ar bezalkoholisko un alkoholisko dzērienu ražošanu, kuru sortiments ir patiešām plašs un veidots tā, lai pēc iespējas labāk tiktu apmierinātas tik ļoti dažādās patērētāju vēlmes.
Darbības aizsākumi meklējami vēl pagājušajā gadsimtā, kad bijušajā muižas kalpu mājā Palsmanes pagastā tika atvērta dzērienu ražotne, sākotnēji gan šeit ražoja tikai alu. Bet jau 1972. gadā tika iepildīta pirmā dzirkstošā dzēriena pudele, kas arī bija visa sākums. Kopš 2007. gada atrodamies Cēsīs, Lāču ielā 10, pavisam jaunā un modernā ražotnē, kas sniedz mums iespēju piedāvāt tieši Jums arvien kvalitatīvāku produkciju.

Citi produkti