Izvēlētā Tirgus diena:
Pirmdiena, 04.07
Izvēlētā Tirgus diena:
Pirmdiena, 04.07

Izvēlies Tirgus dienu, lai turpinātu.

Saimniecību piedāvātais produktu sortiments katrai Tirgus dienai ir atšķirīgs, tāpēc izvēlies Tirgus dienu, uz kuru vēlies veikt pasūtījumu, pirms uzsāc produktu pievienošanu savam pirkumu grozam!

Pārtika

Milzu

Pārslas rudzu ar medu bio

Rudzu pārslas bio no Milzu. Pārslas no BIO rudzu un BIO auzu miltiem, kuri iegūti bioloģiski sertificētās saimniecībās. pievienots medus, kurš iegūts Latvijā, Gaujas nacionālā parka teritorijā. Netiek pievienots cukurs, satur tikai dabīgas izcelsmes cukuru. Tikai dabīgas izejvielas – nesatur E vielas, krāsvielas un ģenētiski modificētus organismus. Bagātīgi nodrošina organismu ar šķiedrvielāmsatur dabīgus B un E vitamīnus, kas saglabājas ražošanas procesā satur tādas minerālvielas kā dzelzi, fosforu, cinku, magniju un kāliju. Netiek pievienotas taukvielas. Vegāniem draudzīgas pārslas. Vislabāk garšos, glabātas sausā un vēsā vietā. Iepakojums: 300 g. Milzu piedāvā bioloģiskas brokastu pārslas, kas ražotas Latvijā.
Sastāvs: BIO milti (BIO rudzu milti 66%, BIO auzu milti 17%), BIO cukura sīrups, BIO cukurs, BIO medus 1%, jūras sāls.
3.77 € / 300 g

Tirgus dienas

Tirgus diena

04 Jūlijs
Pirmdiena
07 Jūlijs
Ceturtdiena
08 Jūlijs
Piektdiena

Milzu

Milzu ir ģimenes uzņēmums, gan juridiski, gan arī ļoti emocionāli. Radies no ģimenes vajadzībām, izlolots nu gluži kā vēl viens ģimenes loceklis. Sākot ar vien pāris produktiem, kas radušies Jelgavas Lauksaimniecības Universitātes tehnoloģiju centra zinātniskajā laboratorijā, tagad uzņēmums izaudzis līdz gana plašam sortimentam. Mēs pievienojam bioloģiski sertificēto produktu grupu!

Citi produkti