Izvēlētā Tirgus diena:
Piektdiena, 21.01
Izvēlētā Tirgus diena:
Piektdiena, 21.01

Izvēlies Tirgus dienu, lai turpinātu.

Saimniecību piedāvātais produktu sortiments katrai Tirgus dienai ir atšķirīgs, tāpēc izvēlies Tirgus dienu, uz kuru vēlies veikt pasūtījumu, pirms uzsāc produktu pievienošanu savam pirkumu grozam!

Milzu

Pārslas rudzu pārslas Prieks bio

Pārslas no BIO rudzu un BIO auzu miltiem, kuri iegūti bioloģiski sertificētās saimniecībās. Pievienots kakao pulveris tikai dabīgas izejvielas – nesatur E vielas, krāsvielas un ģenētiski modificētus organismus. Bagātīgi nodrošina organismu ar šķiedrvielām satur dabīgus B un E vitamīnus, kas saglabājas ražošanas procesā. Satur tādas minerālvielas kā dzelzi, fosforu, cinku, magniju un kāliju. Netiek pievienotas taukvielas. Vegāniem draudzīgas pārslas. Vislabāk garšos, glabātas sausā un vēsā vietā. Iepakojums: 200 g. Milzu piedāvā bioloģiskas brokastu pārslas, kas ražotas Latvijā.
BIO milti (BIO rudzu milti 58%, BIO auzu milti 15%), BIO cukura sīrups, BIO cukurs, BIO kakao pulveris ar samazinātu tauku saturu 6,9%, jūras sāls.
2.80 € / 200 g

Tirgus dienas

Tirgus diena

21 Janvāris
Piektdiena
24 Janvāris
Pirmdiena
27 Janvāris
Ceturtdiena

Milzu

Milzu ir ģimenes uzņēmums, gan juridiski, gan arī ļoti emocionāli. Radies no ģimenes vajadzībām, izlolots nu gluži kā vēl viens ģimenes loceklis. Sākot ar vien pāris produktiem, kas radušies Jelgavas Lauksaimniecības Universitātes tehnoloģiju centra zinātniskajā laboratorijā, tagad uzņēmums izaudzis līdz gana plašam sortimentam. Mēs pievienojam bioloģiski sertificēto produktu grupu!

Citi produkti