Izvēlētā Tirgus diena:
Ceturtdiena, 30.03
Izvēlētā Tirgus diena:
Ceturtdiena, 30.03

Izvēlies Tirgus dienu, lai turpinātu.

Saimniecību piedāvātais produktu sortiments katrai Tirgus dienai ir atšķirīgs, tāpēc izvēlies Tirgus dienu, uz kuru vēlies veikt pasūtījumu, pirms uzsāc produktu pievienošanu savam pirkumu grozam!

Pārtika

Terūna

Pastēte liellopa aknu

5.99 € / 200 g
Vārīta liellopa aknu pastēte ar cūkas speķi un liellopa biljonu. Iepakojumā 200 g. Zemnieku saimniecība ir bioloģiski sertificēta un piedāvā bioloģisku liellopa un medījuma gaļu.
Sastāvs: liellopu aknas, vārīts cūkas speķis, liellopa buljons, sāls, garšvielu un garšaugu maisījums, ķiploki, pipari, sīpoli,satur soju, PIENA sukalu pulveri, dekstrozi, hidrogonētas augu olbaltumvielas..
5.99 € / 200 g

Tirgus dienas

Tirgus diena

30 Marts
Ceturtdiena
31 Marts
Piektdiena

Terūna

Saimniecība Rūķīši ir dibināta 1992. gadā. Saimniecības pamata nodarbošanās ir tradicionālās lauksaimniecības ražošanas nozares - graudkopība un lopkopība. Saimniecība 643 ha bioloģiski sertificētās platībās audzē vairāk kā 300 gaļas liellopus un 200 staltbriežus. Mūsu pircējiem produktus piedāvā saimniecības uzņēmums SIA "Terūna". Saimniecība piedāvā svaigu bioloģiski sertificētu liellopa un brieža gaļu, kā arī dažādus gaļas produktus. Saimniecība piedāvā īpaši nogatavinātu gaļu.
Setifikāts Nr. 05-0322--8/P-01.

 

Citi produkti