Svaigi.lv | Rullete vistas gaļas vārīta

Indiņi

Rullete vistas gaļas vārīta

6.99 € / 400 g
Maltas vistas gaļas rullete, vārīta no piemājas saimniecības Indiņi. Iepakojums: 400 g. Piemājas saimniecība Indiņi piedāvā kvalitatīvu paipalu vistas, pīles un zoss gaļu, kā arī mājas kūpinājumus.
Sastāvs: vistas gaļa, sāls, pipari, garšvielas.
6.99 € / 400 g

Tirgus dienas

Tirgus diena

23 Maijs
Ceturtdiena
24 Maijs
Piektdiena

Indiņi

Kilometru ziņā, vistālāk kartē atrodamā saimniecība, tā atrodas Daugavpils novadā - pavisam netālu no Lietuvas un Baltkrievijas robežas. Indiņu samniecībā saimnieko Rita un Kaspars, rūpējas par mājputniem un trušiem. Šīs viensētas apmeklējums rīdziniekam šķistu jau ceļojums, jo ik pirmdienu saimnieki veic aptuveni 1000 km maršrutu pa Latviju, lai nogādātu savu produkciju pircējiem un iegriežas arī pie mums.

Kas bija pirmais - vista vai ola? Indiņu saimniece saka, ka vista, jo putnkopību sāka ar piecām paipalu vistiņām, rūpes par tām uzņemoties savā dzīvoklī! Pierādot sev un citiem, ka saimniekošanu var uzsākt arī bez liela pamatkapitāla - ar vēlmi un varēšanu šobrīd saimniecības piedāvājumā ir jau daudz un dažādi mājputni, nodrošinot pilna cikla saimniekošanu - no olas līdz pat putnam, bez kompromisiem kvalitātei un putnu barošanas augstajiem standartiem.

Citi produkti