Svaigi.lv | Rupmaize klasiskā rudzu bio
Rudzu klasiskā rupjmaize no Saules klaipa. Spēcīga pilngraudu maize. Klasisku vērtību cienītājiem. Pēc sentēvu metodēm gatavota. Griezta šķēlēs. Iepakojums: 400 g šķēles, 800 g negriezta. Saules klaips piedāvā ar mīlestību gatavotu bioloģiski sertificētu maizi.
Sastāvdaļas: BIO rudzu rupjie milti (42%), BIO rudzu bīdelētie milti (20%), ūdens, BIO cukurs, dabīgais ieraugs (bio rudzu milti, ūdens, bio cukurs), BIO ķimenes, sāls. Zem katra kukulīša kviešu klijas.
Realizācijas termiņš 8 dienas

Tirgus dienas

Tirgus diena

23 Maijs
Ceturtdiena
24 Maijs
Piektdiena

Saules klaips

Saules Klaips. Tā ir maize cilvēkiem, kam IR svarīgi ko tie ēd. Pirms iekosties maizes rikā - zināt kur un kā audzis grauds, kādās dzirnavās malts, kā mīcīts, raudzēts un cepts kukulītis. 
Saules Klaipa maizīte tiek cepta no graudiem, kas audzēti bioloģiskā saimniecībā, kur saimnieko pārdomāti un ilgtspējīgi, kur milti tiek malti uz dzirnakmeņiem. Maizi šeit mīca abrā un ar rokām. Raudzēta ilgstoši, tādejādi izejot visus būtiskos procesus, kuri ir svarīgi, lai maize būtu augstvērtīga un veselīga. Nevis kaitīga veselībai. Cepta īstā, ar malku kurināmā, maizes krāsnī. 
Saules Klaips strādā pēc gadsimtiem pārbaudītām metodēm. Tur godā senču mantojumu.  Tā IR īpaša maize, jo šeit viss ir pa īstam. Mēs esam tas, ko mēs ēdam! Piemēram, vai zinājāt, ka industriāli audzētos rudzu graudus divas nedēļas pirms nokulšanas miglo ar ķīmisku vielu, ar kuru pavasarī iznīdē nezāles? Tāpēc domājam ko ēdam, sajūtam, lasām sīkajā drukā rakstītās sastāvdaļas, neļaujam sevi mānīt. 

Citi produkti