Izvēlētā Tirgus diena:
Ceturtdiena, 09.02
Izvēlētā Tirgus diena:
Ceturtdiena, 09.02

Izvēlies Tirgus dienu, lai turpinātu.

Saimniecību piedāvātais produktu sortiments katrai Tirgus dienai ir atšķirīgs, tāpēc izvēlies Tirgus dienu, uz kuru vēlies veikt pasūtījumu, pirms uzsāc produktu pievienošanu savam pirkumu grozam!

Pārtika

Vārītās sardeles no liellopa gaļas no Terūna. Sveramas. Zemnieku saimniecība ir bioloģiski sertificēta un piedāvā bioloģisku liellopa un medījuma gaļu
Sastāvs: liellopa gaļa 80 %, cūkgaļa 15 %, ūdens, sāls, stabilizētājs E451, dekstroze, antioksidants E316 (askorbīnskābe), rauga ekstrakts, garšvielu ekstrakti (pipari, muskatrieksts, smaržīgie pipari).

Tirgus dienas

Tirgus diena

09 Februāris
Ceturtdiena
10 Februāris
Piektdiena

Terūna

Saimniecība Rūķīši ir dibināta 1992. gadā. Saimniecības pamata nodarbošanās ir tradicionālās lauksaimniecības ražošanas nozares - graudkopība un lopkopība. Saimniecība 643 ha bioloģiski sertificētās platībās audzē vairāk kā 300 gaļas liellopus un 200 staltbriežus. Mūsu pircējiem produktus piedāvā saimniecības uzņēmums SIA "Terūna". Saimniecība piedāvā svaigu bioloģiski sertificētu liellopa un brieža gaļu, kā arī dažādus gaļas produktus. Saimniecība piedāvā īpaši nogatavinātu gaļu.
Setifikāts Nr. 05-0322--8/P-01.

 

Citi produkti