Izvēlētā Tirgus diena:
Ceturtdiena, 25.08
Izvēlētā Tirgus diena:
Ceturtdiena, 25.08

Izvēlies Tirgus dienu, lai turpinātu.

Saimniecību piedāvātais produktu sortiments katrai Tirgus dienai ir atšķirīgs, tāpēc izvēlies Tirgus dienu, uz kuru vēlies veikt pasūtījumu, pirms uzsāc produktu pievienošanu savam pirkumu grozam!

Pārtika

Taste of Latvia

Sinepes Indijas, mango bio

Mērce Kaņepju sēklu no Taste of Latvia. Mērce izceļas ar maigo garšu, tāpēc lieliski garšo kā salātu mērce, dip mērce, putnu gaļas marināde vai vienkārši kā piedeva pie grilētām zivīm. Mērci gatavo, kad mango ir nogatavināti, mīksti un saldi. Tos apvieno ar pašu maltām sinepju sēklām, maigu čili un kurkumu, lai piešķirtu Indijas raksturīgo garšu. Tradicionāli mērce pazīstama Indijā kā "Kašundī". Tilpums: 330 ml
*mango (27%), ūdens, *ābolu etiķis, *melnās sinepju sēklas, *dzeltenās sinepju sēklas, *kāpostu sula (no kāpostiem un burkāniem), sāls, *kurkuma pulveris, *čili pārslas *Izejvielas no Bioloģiskajām saimniecībām
Realizācijas termiņš 6 mēneši
6.39 € / 330 ml

Tirgus dienas

Tirgus diena

25 Augusts
Ceturtdiena
26 Augusts
Piektdiena

Taste of Latvia

Taste of Latvia piedāvā Latvijā ražotas mērces, pesto un sinepes, kas būs lieliska piedeva ikvienai maltītei. Uzņēmumu radījis mērču meistars Ansis, pateicoties savai degsmei gatavot un vēlmei dalīties ar vislabākajām garšām. Lai atrastu īstās garšu kombinācijas, Ansis eksperimentē un rada arvien jaunus produktus.
Produkti gatavoti no augstvērtīgām sastāvdaļām, ar mazāk pievienotu cukuru, izceļot dabīgo garšu. Piedāvājumā ir vairāk nekā 25 produkti katrai gaumei, no kuriem lielākā daļa ir BIO sertificēti.
Garšīgas maltītes ar savējiem ir īpašs mirklis kopā, tāpēc aicinām izvēlēties kādu no Taste of Latvia produktiem, lai piešķirtu tām brīnišķīgu garšu.

Citi produkti