Izvēlētā Tirgus diena:
Piektdiena, 20.05
Izvēlētā Tirgus diena:
Piektdiena, 20.05

Izvēlies Tirgus dienu, lai turpinātu.

Saimniecību piedāvātais produktu sortiments katrai Tirgus dienai ir atšķirīgs, tāpēc izvēlies Tirgus dienu, uz kuru vēlies veikt pasūtījumu, pirms uzsāc produktu pievienošanu savam pirkumu grozam!

Pārtika

Purnavu muiža

Staltbrieža stilbs ar kaulu Osso buco

Staltbrieža stilbs ar kaulu Osso buco no Purnavas muižas. Medījumu gaļa no mājlopu gaļas atšķiras ar to, ka tā satur vairāk minerālsāļu, vitamīnus un mazāk taukus. Medījumu gaļa ir bagātīgs olbaltumvielu, dzelzs, fosfora un kālija avots, pateicoties zemajam tauku saturam, šai gaļai ir zemāka enerģētiskā vērtība, tāpēc to iesaka iekļaut ēdienkartē ne tikai ikdienā, bet arī, ja jāgatavo maltīte kādam sasirgušajam. Purnavu Muiža piedāvā ekoloģiski tīru un bioloģiskā saimniecībā audzētu, augstākās kvalitātes briežu gaļu.
12.98 € / 1 kg

Tirgus dienas

Tirgus diena

20 Maijs
Piektdiena
23 Maijs
Pirmdiena
26 Maijs
Ceturtdiena

Purnavu muiža

Purnavu muižas saimniecība nodarbojas ar briežu audzēšanu. Purnavu muižas bioloģiskā saimniecība atrodas Līgatnes novadā. Saimniecība savu iesākumu piedzīvoja 2002.gadā un šobrīd jau saimniecība ir izpletusies līdz 160 ha lielai teritorijai.

Brieži ir brīvās dabas iemītnieki, tādēļ plašajos aplokos tie jūtas kā savā ierastajā vidē. Šobrīd  Latvijas iedzīvotājiem piedāvājam svaigu brieža gaļu un brieža gaļas izstrādājumus.

Citi produkti

Undefined Property