Svaigi.lv | Vistu olas bio
4.49 € / 10 olas
Bioloģiskas vistu olas no Emīla Lankovska zemnieku saimniecības. Vienā iepakojumā: 6 gb; 10 olas. Olu minimālais neto svars: 6.gb- ne mazāks kā 318 g; 10 gb.-ne mazāks kā 530 g. 28 dienas. Emīla Lankovska saimniecība Pilskalni ir bioloģiski sertificēta un piedāvā bioloģiski sertificētas vistu olas.
Realizācijas termiņš 28 dienas.
4.49 € / 10 olas

Tirgus dienas

Tirgus diena

23 Maijs
Ceturtdiena
24 Maijs
Piektdiena

Lankovskis Emīls

Uzņēmums dibināts uz Emīla Lankovska vārda kā saimnieciskās darbības veicēja. Logo pavada vārds „Pilskalni”, jo tas ir saimniecības nosaukums, kurā dzīvo laimīgas vistiņas. Tā kā vecāki saimnieko bioloģiski jau vairāk kā 15 gadus, mēs turpinām jau iesākto- saimniekot bioloģiski. Barība priekš vistām- graudi, zirņi, pupas, dažādi dārzeņi- tiek iegūti no pašu saimniecības kā arī sadarbojoties ar citām bioloģiski sertificētām zemnieku saimniecībām. Mikro un makro elementus vistām nodrošina Vilomix, kuri arī ir specializējušies bioloģiski sertificētu piedevu izveidē.
Esam divi jaunieši, kuri pagājušā vasarā absolvēja augstskolu un kuri nolēma sekot sirdsbalsij un palikt laukos. Saimniecībā ir divas dažādas šķirnes dējējvistas, kuras dēj dažādas krāsas olas- bēšas un tumši brūnas. Uzņēmumā ir PVD atzīta olu fasētava un šķirotava, kur notiek procesi sākot no olu šķirošanas līdz tā ir gatava doties pie gala patērētāja.

Citi produkti