Izvēlētā Tirgus diena:
Piektdiena, 01.07
Izvēlētā Tirgus diena:
Piektdiena, 01.07

Izvēlies Tirgus dienu, lai turpinātu.

Saimniecību piedāvātais produktu sortiments katrai Tirgus dienai ir atšķirīgs, tāpēc izvēlies Tirgus dienu, uz kuru vēlies veikt pasūtījumu, pirms uzsāc produktu pievienošanu savam pirkumu grozam!

Piederumi uzkopšanai

CleanLiving Group

Tualetes papīrs Biotech

Ekosertificēts tualetes papīrs mazos ruļļos, paredzēts lietošanai mājsaimniecībām. Augstākās kvalitātes inovatīvs, bioloģiskais tualetes papīrs, kas attīra caurules un septiskās tvertnes. Novērš nepatīkamu smaku, novērš papīra bloķēšanos caurulēs. Dermatoloģiski pārbaudīts – nekairina ādu. Priekšrocības: - Likvidē nepatīkamās smakas - Novērš aizsprostojumus - Padara kārtējo kanalizācijas tvertņu tīrīšanu vieglāku - Novērš pūšanas procesus - Uztur caurules un septskās tvertnes tīras - Ietaupa uz ekspluatācijas izmaksām - Padara tīrāku notekūdeni - Pilnībā bioloģiski noārdās - Dermatoloģiski pārbaudīts - Drošs lietošanai uz gļotādām un ķermeņa intīmajām daļām. - Eiropas Ekskluzīvās tehnoloģijas apbalvojums: “biologic active tissue paper”. Krāsa: balta Materiāls: 100% celulozee Kārtas: 2 Platums: 9.5 cm Garums: 20 metri Iepakojums: 24 ruļļi Krāsa: balta.
Ekoloģisks tualetes papīrs mazos ruļļos mājsaimniecībām Kārtas: 2 Iepakojums: 24 ruļļi
16.05 € / 24 ruļļi

Tirgus dienas

Tirgus diena

01 Jūlijs
Piektdiena
04 Jūlijs
Pirmdiena
07 Jūlijs
Ceturtdiena

CleanLiving Group

Mēs uzskatām, ka tikai tīrā un sakārtotā vidē iespējams justies labi un sasniegt labākos rezultātus un labsajūtu gan biznesā, gan savstarpējās attiecībās, gan ikdienas darbos. Mēs ticam, ka apkārtējā vide gan telpā, gan dabā ir saistīta, ka lolojot vienu, ir iespējams saglabāt otru. Mūsu darbība ir vērsta, lai veidotu veiksmīgu dabas un cilvēka mijiedarbību telpu uzkopšanas un ikdienas saimniekošanas risinājumos.

CleanLiving ir zaļi domājošs uzņēmums, kas savu uzņēmējdarbību balsta videi draudzīgā domāšanā un dabisku risinājumu meklēšanā, lai ne vien tiktu panākts maksimāli efektīvs tīrības rezultāts, bet lai tas būtu arī drošs cilvēka veselībai un dabas ekosistēmām mums apkārt.

Mūsu piedāvātie uzkopšanas risinājumi un aprīkojums ir izvēlēti tā, lai ietekmi uz vidi un cilvēkiem samazinātu līdz minimumam. Īpaši lepojamies ar mūsu ekoloģisko uzkopšanas līdzekļu klāstu, kuros izmantotas augu izcelsmes izejvielas, vienlaikus garantējot augstus tīrības efektivitātes standartus.

Mums rūp, lai mūsu klienti saņemtu iespējami labākos un tieši viņiem piemērotākos risinājumus telpu uzkopšanā. Tādēļ mēs meklējam katrai situācijai atbilstošākos paņēmienus un līdzekļus pat tad, ja tie nav mūsu standarta piedāvājumā.

Citi produkti