Izvēlētā Tirgus diena:
Piektdiena, 19.08
Izvēlētā Tirgus diena:
Piektdiena, 19.08

Izvēlies Tirgus dienu, lai turpinātu.

Saimniecību piedāvātais produktu sortiments katrai Tirgus dienai ir atšķirīgs, tāpēc izvēlies Tirgus dienu, uz kuru vēlies veikt pasūtījumu, pirms uzsāc produktu pievienošanu savam pirkumu grozam!

Piena produkti

Baltic Bio

Piens 3.5% UHT bio

Piens3.5% UHT bio no Auga. Izcelsmes valsts Lietuva. Ekoloģiskais piens tiek ražots AUGA saimniecībā, kurā govis ganās zaļās ekoloģiskās pļavās. Dzīvnieku mierīgā dzīvesveida rezultātā AUGA piens ir augstas kvalitātes produkts ar piesātinātu garšu. AUGA piens tiek karsēts augstā temperatūrā un ātri atdzesēts. Šī metode nodrošina kaitīgo mikroorganismu iznīcināšanu un paildzina produkta lietošanas termiņu, nezaudējot pienā esošās svarīgās uzturvielas. Pēc atvēršanas turēt ledusskapī un izlietot piecu dienu laikā. Iepakojums: 1 l. SIA Simantik piedāvā bioloģiski audzētus augļus, dārzeņus un zaļumus, kas attiecīgajā sezonā Latvijā nav pieejami, kā arī plašu klāstu kvalitatīvus, bioloģiski sertificētus produktus pieliekamajam. Bioloģiskais sertifikāts Nr. 04-3 40115.
Sastāvs: govs PIENS* *izejvielas ražotas bioloģiskā lauksaimniecībā.
2.40 € / 1 kg

Tirgus dienas

Tirgus diena

19 Augusts
Piektdiena
25 Augusts
Ceturtdiena

Baltic Bio

Par savu labsajūtu, veselību, diētu un labo izskatu katram jārūpējas pašam. Ikdienas steigā bieži vien piemirstam par sevi un to, cik labi cilvēka ķermenis patiesībā ir radīts justies. Brīdī, kad saprotam, ka ir pienācis laiks pārmaiņām, lielāku uzmanību sākam pievērst uzturam un ikdienas paradumiem. Bio pārtika jeb organic food (bioloģiska pārtika), eko produkti, un Latvijā ražoti produkti spēlē arvien lielāku lomu ikkatra cilvēka labsajūtas formulā.

Citi produkti