Izvēlētā Tirgus diena:
Ceturtdiena, 08.12
Izvēlētā Tirgus diena:
Ceturtdiena, 08.12

Izvēlies Tirgus dienu, lai turpinātu.

Saimniecību piedāvātais produktu sortiments katrai Tirgus dienai ir atšķirīgs, tāpēc izvēlies Tirgus dienu, uz kuru vēlies veikt pasūtījumu, pirms uzsāc produktu pievienošanu savam pirkumu grozam!

Piparkūkas

Lielezers N. Bomja maiznīca

Piparkūkas rudzu

Rudzu piparkūkas no SIA Lielezers. Īpašas piparkūkas, kuru sastāvā esošie rudzu rupjie milti paaugstina produkta uzturvērtību. Miežu iesals un garšvielas dod izteiksmīgu smaržu un izteiktu garšu. Plānas, trauslas un kraukšķīgas. Iepakojums: 300 g, 300 g kastītē, sveramas. N. Bomja maiznīca Lielezers piedāvā kvalitatīvu maizi un konditorejas izstrādājumus.
Sastāvs: RUDZU rupjie milti (71%), KVIEŠU milti, cukurs, margarīns (augu tauki un eļļas, aromatizētājs: krējuma), pasterizētas OLAS, MIEŽU iesala ekstrakts, garšvielu maisījums piparkūkām (kanēlis, krustnagliņas, muskatrieksts, smaržīgie pipari, koriandrs, ingvers, melnie pipari, kardamons), cepamais pulveris, ūdens.
Realizācijas termiņš 45 dienas.

Tirgus dienas

Tirgus diena

08 Decembris
Ceturtdiena
09 Decembris
Piektdiena
12 Decembris
Pirmdiena

Lielezers N. Bomja maiznīca

SIA N.Bomja maiznīca Lielezers tika dibināta 1991.gadā. Garants augstajai maizes kvalitātei un neatkārtojamai garšai ir. Pašu dzirnavās maltie milti no Latvijā audzētiem rudzu un kviešu graudiem. Plaucējumi, kas diennakti nogatavināti pašu darinātajos apses koka kubuliņos un raudzēti ar ieraugu. Ilggadīga pieredze un meistrīgs roku darbs visā maizes tapšanas procesā. 

Citi produkti