Izvēlētā Tirgus diena:
Ceturtdiena, 30.03
Izvēlētā Tirgus diena:
Ceturtdiena, 30.03

Izvēlies Tirgus dienu, lai turpinātu.

Saimniecību piedāvātais produktu sortiments katrai Tirgus dienai ir atšķirīgs, tāpēc izvēlies Tirgus dienu, uz kuru vēlies veikt pasūtījumu, pirms uzsāc produktu pievienošanu savam pirkumu grozam!

Rupjmaize

Indrāni

Formas maize bio

Bioloģiski sertificēta rupja maluma formas maize no zemnieku saimniecības Indrāni. Rupjmaize - mīcīta ar rokām no sena ierauga to saglabājot un izmantojot ikkatrai cepšanas reizei. Maizes sastāvā 100 % bio izejvielas. Cepta formiņā. Sastāvs: milti, ķirbji, ieraugs, ūdens, cukurs, sāls, ķimenes. Sverama. Cena tiek precizēta pēc klaipiņa svara. Zemnieku saimniecība Indrāni ir bioloģiski sertificēta un tā piedāvā bioloģiski sertificētas tējas, konservus un dzērienus. Kā arī uzkodas un maizi, kas gatavoti no bioloģiski audzētiem graudaugiem, dārzeņiem un augļiem.
Sastāvs: milti, ķirbji, ieraugs, ūdens, cukurs, sāls, ķimenes.
Realizācijas termiņš Norādīts uz iepakojuma

Tirgus dienas

Tirgus diena

30 Marts
Ceturtdiena
31 Marts
Piektdiena

Indrāni

Zemnieku saimniecība Indrāni no Amatas novada, Skujenes pagasta ir bioloģiski sertificēta saimniecība. Margēviču ģimene nodarbojas ar dārzeņu, garšaugu, augļu, zāļu tēju audzēšanu un pārstrādi. Saimniecība mūsu pircējiem piedāvā kvalitatīvus konservējumus, zāļu tējas, aromātiskas garšvielas un citus produktus. Bioloģiskās sertifikācijas Nr. 05-001-2008. Bioloģiskās pārstrādes sertifikāta Nr. 05-001-2008/P-12.

Citi produkti