Izvēlētā Tirgus diena:
Ceturtdiena, 09.02
Izvēlētā Tirgus diena:
Ceturtdiena, 09.02

Izvēlies Tirgus dienu, lai turpinātu.

Saimniecību piedāvātais produktu sortiments katrai Tirgus dienai ir atšķirīgs, tāpēc izvēlies Tirgus dienu, uz kuru vēlies veikt pasūtījumu, pirms uzsāc produktu pievienošanu savam pirkumu grozam!

Sagataves, mīklas

NutriBoom

Auksti kaltēts augļu smūtijs Mix Dark Purple

5.58 € / 500 ml /29 g
NutriBoom smūtijs ir uzturvielām, krāsām un smaržām piesātināts – vienmēr svaigs, jebkurā laikā un vietā! Kā pagatavot? Ieber paciņas saturu blenderī, pievieno 300 ml aukstu pienu, atstāj rehidrēties 5 minūtes, sablendē un gatavs! Garšas, krāsas, aromāta un uzturvielu eksplozija! Liofilizēti (sublimēti) augļi, dārzeņi un ogas saglabā savu garšu, krāsu, smaržu un uzturvielas līdz pat 98% kā svaigiem, pateicoties ražošanas tehnoloģijai, kad ļoti zemā temperatūrā, sasaldētām produktam vakuuma vidē, tiek atdalīts tajā esošais ūdens un tas tiek izkaltēts.
liofilizēti 47% banāni, 23% āboli, 23% tumšie burkāni, 7% kazenes.
Realizācijas termiņš 12 mēneši.
5.58 € / 500 ml /29 g

Tirgus dienas

Tirgus diena

09 Februāris
Ceturtdiena
10 Februāris
Piektdiena

NutriBoom

Sigulda

Siguldas ražotājs, kas radījis inovatīvas augļu un dārzeņu uzkodas NutriBoom, izmantojot liofilizācijas (freeze drying) tehnoloģiju (kaltēšana saldējot). Tas nozīmē, ka ļoti zemā temperatūrā (aukstumā no -40C līdz -50C un zemāk) vakuuma vidē no izejvielas tiek atdalīts tajā esošais ūdens, tādā veidā to izkaltējot. Šī ražošanas tehnoloģfija nodrošina uzturvielu (tai skaitā vitamīnu un minerālvielu) saglabāšanos līdz 97-98% kā svaigam, kā arī gala produkts saglavā savu izskatu, garšu, krāsu un smaržu, tajā pašā laikā kļūstot kraušķīgs, kas ir ideāla īpašība našķiem. Mūsu produktiem nekas netiek pievienots klāt, tas ir 100% konkrētais auglis, oga vai dārzenis, kas ir pārstrādāts ar mūsu ražošanas tehnoloģiju. Tāpat mūsu produktu saimi ir papildinājuši smūtiju miksi, kas ir jauna produktu līnija ar daudzveidīgu smūtiju sastāvu, kur vienas paciņas ietvaros ir gards, krāsains un vērtīgs smūtijs. Pagatavošana ir vienkārša un galvenais ātra - paciņas saturu ieberot blenderī, aplejot ar pienu (tai skaitā arī alternatīvo), ļaujot pāris min rehidrēties un pēc tam sablenderējot, smūtijs ir gatavs. Gan smūtijiem, gan našķiem nav vajadzīgas saldētavas, tos var uzglabāt stabs temperatūru un nav jāuztraucas par ātru produktu sabojāšanos, kā tas ir ar svaigiem augļiem un ogām.

Citi produkti