supplier.description.371

5 Minute Gourmet

Sākumlapa Saimnieki

Ēst garšīgi un daudzveidīgi, netērēt daudz laika ēdiena gatavošanai, ēst tikai veselīgas maltītes par pieņemamu cenu - tā savu uzturu vēlās sakārtot ikkatrs pasaules iedzīvotājs. Bet, vai ir iespējams panākt šādu līdzsvaru? Daudzveidīgā pārtikas produktu pasaulē, pirmajā vietā bieži vien ir cena - nevis kvalitāte, apjoms - nevis ieguvums.

Cilvēks sastāv no tā, ko viņš ēd. Neviens no mums nevēlās sastāvēt no neveselīgās pārtikas, neizteiksmīgas garšas ar garu konservantu sarakstu.

Esam atraduši līdzsvaru! Komandai "525" izdevās radīt pārsteidzoši gardus ēdienus no bioloģiskām sastāvdaļām, saglabājot produktu īpašības ar inovatīvu tehnoloģiju palīdzību, nogādājot ēdienus Jūsu galdā par patīkami pieņemamu cenu.

Mūsu komanda pavadīja vairāk nekā divus gadus, izstrādājot sabalansētu ēdienu līniju. Lai izveidotu perfektu ēdienkarti - mēs piesaistījām titulētu šefpavāru un profesionālo uztura speciālistu. Mēs esam izpētījuši jaunākās produktu saldēšanas tendences un esam izvēlējušies jaunāko aprīkojumu, kas uztur pārtiku svaigu. Ikkatra produkta izcelsmi un sastāvdaļu, mēs cītīgi pētam zem mikroskopa - mums ir svarīgi, lai tie būtu tīri un videi draudzīgi.

Šodien, komanda 525, var piedāvāt daudzveidīgu ēdienkarti Jūsu galdam. Esam atraduši līdzsvaru - garšai, ērtībai, veselībai, pieejamībai, un tagad esam gatavi to dāvāt arī Jums!

"Viss sākas no iekšpuses. Apzināšanās par to, ko mēs ēdam, ir daļa no šī procesa. Mans, kā šefpavāra iekšējais nolūks ir nodot jums savu centību pārtikas kvalitātei, un mūsu tehnoloģija paveiks pārējo, nezaudējot garšu." Šefpavārs Ričards Frīdenbergs-Kalniņš