supplier.description.368

Dabas Dimanti

Sākumlapa Saimnieki

Diamonds Food Group piedāvā bezglutēna un bezlaktozes kulinārijas un konditorejas produkciju. 
Uzņēmumam ir 15 gadu pieredze bezglutēna izstrādājumu gatavošanā. Galvenie degustētāji - mūsu bērni, kuri atzīst tos par visgaršīgākajiem.
Produkcija tiek ražota 100% bezglutēna un bezlaktozes vidē. Tiek izmantotas tikai kvalificētas un sertificētas izejvielas, tieši tāpēc produkcijai ir augsta kvalitāte un izcila garša.
Produkcijas sastāvu veido 1/3 dārzeņu, kas nākuši no Latvijas zemnieku saimniecībām. Dārzeņi ir galvenais С vitamīna un nozīmīgs citu vitamīnu avots uzturā. Dārzeņi ir ļoti nozīmīgs minerālvielu, sevišķi kālija, kā arī kalcija, magnija, fosfora sāļu un mikroelementu (joda, mangāna, cinka, dzelzs, vara, kobalta, molibdēna, broma u.c.) avots. Dārzeņi satur arī fermentus un miecvielas. Dārzeņiem ir svarīga nozīme sārmu un skābju līdzsvara uzturēšanā organismā. Īpaši svarīgi dārzeņi ir bērnu uzturā, bet ne vienmēr bērni tos labprāt ēd. Tādēļ mūsu produkcija ir labs veids kā likt apēst bērnam nepieciešamo dārzeņu daudzumu ar patiesu prieku un baudu!
Bezglutēna produkti der visiem, kas vēlas notievēt, uzturēt sevi formā. Kāpēc gan parasto miltu vietā neizmēģināt kukurūzas, griķu, prosas vai rīsu miltus, kas garšo vēl labāk nekā ierastie baltie milti! Uzņēmums lepojas ar produktu unikālo garšu, jo tā tik tiešām ir neatkārtojama, dzīvīga un gaisīga garša, kas garšos visiem!
Kā atzīst uzņēmuma vadītāj: ''Viss sākās kā ģimenes bizness. Un, neskatoties uz to, cik lieli pašlaik esam izauguši, ģimene aizvien ir mūsu uzņēmuma galvenā vērtība - tas ir tas, kā mēs domājam, kā mēs izturamies pret saviem klientiem un, kā izturamies viens pret otru. Mūsu ražotā produkcija top patiesās rūpēs par Jūsu veselību – lai visa mūsu pasaule ir vesela!''