supplier.description.353

GRANT’S BAKERY

Sākumlapa Saimnieki

GRANT’S BAKERY misija - piepildīt ar mājīgumu, prieka un laimes aromātu to cilvēku mājas, kuriem rūp tas, ko viņi ēd.
GRANT’S BAKERY radīta ar mērķi apmierināt pēdējos gados radušos pieprasījumu pēc veselīgākas un garšīgākas maizes. Pastāv uzskats, ka pateicoties maizei izdzīvoja rietumu civilizācija. Bet cīņa par finanšu rādītājiem noveda pie tā, ka tirgū vadošie maizes kombināti pārvērta šo burvīgo produktu par produktu, ko cilvēks, kurš seko savai veselībai diez vai ēdīs.
Tradicionālās maizes pagatavošanas metodes netiek automatizētas, aizņem daudz laika un tam ir nepieciešama ilgstoša apmācība, jo katra maizes partija var uzvesties ļoti individuāli. Tāpēc pret maize ir jāizturas kā pret dzīvu cilvēku. Atsakoties no “jaunajām tehnoloģijām” ražīguma paaugstināšanai, ražošanas procesa paātrināšanai un izmaksu samazināšanai, derīguma termiņa pagarināšanai un ārējā izskata uzlabošanai, atdzima senie maizes radīšanas paņēmieni.
GRANT’S BAKERY nekad neizmanto komponentes, kas paātrina vai kontrolē maizes pagatavošanas procesu. Ražošanā netiek izmantotas olas, garšas pastiprinātāji, konservanti, rūpnieciskais raugs, transtauki un līdzīgas piedevas. Par pamatu visiem izstrādājumiem kalpo maizes ieraugs, ko iegūst no miltiem un ūdens. Ražošanā plaši tiek izmantotas ekoloģiski tīras izejvielas.