supplier.description.142

Latvijas Kustība par neatkarīgu dzīvi

Sākumlapa Saimnieki

Sveču darbnīca ir biedrības „Latvijas Kustība par neatkarīgu dzīvi” sociālais projekts.
Ar šī sociālā projekta palīdzību tiek dota iespēja jauniešiem ar ļoti smagiem attīstības traucējumiem, ne tikai būt Dienas aprūpes centra pakalpojuma saņēmējiem, bet vienlaikus būt arī cilvēkiem, kuri spēj dot savu ieguldījumu sabiedrībai.

Kampaņas “Miljons sveču grupu mājai” mērķis ir savākt līdzekļus, lai uzceltu Grupu māju jauniem cilvēkiem ar ļoti smagiem attīstības traucējumiem, pārdodot 1 000 000 sveču. 

Katru darba dienu ikviens no Dienas centra jauniešiem dodas uz sveču darbnīcu, kur, atbilstoši savām spējām veic kādu no sveces tapšanas posmiem – lauž gabalos izlietās parafīna plāksnes, pilda sveču formas ar sīki salauztajiem gabaliņiem. Daudziem jauniešiem tas prasa patiesi lielu centību, lai sveces formu akurāti piepildītu. Dažreiz tas kļūst par paraugstundu tam, kāda pacietība, neatlaidība un centība tiek ieguldīta, lai rezultātā taptu svece, kura spēj patiesi sajūsmināt daudzus!  

Katrs jaunietis ir unikāla personība un katra jaunieša  gatavotā svece ir unikāla un vienlaikus tā nes sevī tik daudz  prieka, mīlestības un lepnuma par paveikto.

Jauniešu gatavotās sveces ir kvalitatīvs roku darbs, tās gatavotas no profesionāliem, nealerģiskiem materiāliem un ir ar ilgu degšanas laiku.