supplier.description.354
Mūsu stāsts aizsācies pateicoties idejas autores un uzņēmuma pamatlicējas dēlam Rūdolfam, kura vārdā nosaukta gan jaunā ražotne, gan arī bioloģisko produktu līnija bērniem.
Katra māmiņa savam bērnam vēlas sniegt vislabāko. Veselīgs uzturs un pārtika ir viena no veselībai būtiskākajām sastāvdaļām, kas nodrošina pilnvērtīgu attīstību.
Pienākot brīdim, kad mazulis ir jāiepazīstina ar jaunu uzturu, idejas autore Egija Martinsone nonāca pie atziņas, ka starp ārvalstu zīmoliem nav sastopama mūsu pašmāju, Latvijā ražota, ekoloģiski tīra pārtika bērniem, neskatoties uz Latvijas zemes sniegtajām veltēm un to daudzveidību. Ar vēlmi bērnam dot labāko, kvalitatīvāko un no Latvijas, ir aizsācies mūsu stāsts un uzņēmējdarbība. Kā piemērotāko bērnu uzturam pediatri rekomendē lietot dzīvesvietai atbilstošā ģeogrāfiskā reģiona izcelsmes pārtiku, tāds ir arī mūsu mērķis – sniegt mūsu atvasēm vislabāko no Latvijas!
Latvijas bagātība ir tās zaļā zeme, tīrā un dabiskā vide. Tā ir auglīga un sniedz mums plašas lauksaimniecības iespējas un vēlāk arī darba augļu baudīšanu. Jaunā ražotne “Rūdolfs” ir atklāta tieši rudenī, kas simbolizē ražas novākšanas laiku un vēsta mums par ražīgu nākotnes darbību!
Mums ir jānovērtē un jāizmanto mūsu zemes sniegtā bagātība un “Rūdolfs” – gardais mammas biezenis ir tas, kurš ļauj mums to izbaudīt!