Izvēlētā Tirgus diena:
Ceturtdiena, 09.02
Izvēlētā Tirgus diena:
Ceturtdiena, 09.02

Izvēlies Tirgus dienu, lai turpinātu.

Saimniecību piedāvātais produktu sortiments katrai Tirgus dienai ir atšķirīgs, tāpēc izvēlies Tirgus dienu, uz kuru vēlies veikt pasūtījumu, pirms uzsāc produktu pievienošanu savam pirkumu grozam!

Saknes

Jaunie ķiploki no zemnieku saimniecības Jaunbēršķi. Iepakojums 500 g. Saimniecība Jaunbēršķi piedāvā svaigus zaļumus, salātus un pasterizētas sulas.

Tirgus dienas

Tirgus diena

09 Februāris
Ceturtdiena
10 Februāris
Piektdiena

Jaunbēršķi

Saimniecība Jaunbēŗšķi vēsturiski ir nodarbojusies ar dažādu ogu un dārzeņu audzēšanu un tirgošanu. Pēdējo 3 gadu laikā būtiski mainījuši piedāvājumu un tā kvalitāti, kas saistāms gan ar patērētāju vēlmēm un mūsu iespējām. Galvenā vērtība ir pašu audzēts, dabīgs, veselīgs un svaigs produkts, kas pie klienta tiek nogādāts pēc iespējas ātrāk. Saimniecība aptver 27ha platību, kurā tiek audzētas tādas kulūras kā āboli, smiltsērkšķi, ķirši, mellenes, dažādi dārzeņi un zaļumi, kā arī pavasara sezonā tiek piedāvāti tomātu, gurķu, paprikas, čili un dažādu zaļumu stādiņi, kas audzēti apsildāmās siltumnīcās.
Rudens, ziemas un pavasara sezonā piedāvā dažāda veida sulas, kas spiestas no saimniecības ražotajiem augļiem un dārzeņiem. Tāpat pēdējā gada laikā esam sākuši ražot dažādu veidu sukādes un žāvējumus, kā arī vegetu, kas ietver pašu audzēto dārzeņu un zaļumu maisījumu. Gandrīz visa gada garumā piedāvājam gan vaļējus, gan iepakotu salātus un zaļumus.

Citi produkti