Svaigi.lv | Karstais sidrs Ābolu ar cidonijām

Tālavas Sidrs

Karstais sidrs Ābolu ar cidonijām

8.50 € / 750 ml
Kad TĀLAVA meistardarbam roku pieliek vadošie lielpilsētas bārmeņi, top neparasts karstais dzēriens - ne vien vēsai ziemas novakarei, bet siltai draugu kopābūšanai ik dienas! Tas apvieno rudens ābolu sulas svaigumu ar ābolu destilāta, dzērveņu, medus un īpaši izvēlētu garšvielu notīm neparastā garšu piedzīvojumā! GARŠA • SMARŽA : Latvijas rudens ābolu piesātinātās garšas un krūmcidoniju sulas atsvaidzinošais skābums - prasmīgu bārmeņu sabalansētas garšas un viegls piparmētru aromāts, kas sasildīs un radīs svētku sajūtu! Baudiet to vakaros mājās, dāviniet vai ņemiet līdzi termosos ziemas pārgājienos! Iesakām baudīt uzsildītu 50-70°C temperatūrā. Nav nepieciešams pievienot papildu garšvielas!
Alkohola lietošanai ir negatīva ietekme. Alkoholisko dzērienu pārdošana, iegādāšanās un nodošana nepilngadīgām personām ir aizliegta.
8.50 € / 750 ml

Tirgus dienas

Tirgus diena

09 Oktobris
Pirmdiena
12 Oktobris
Ceturtdiena
13 Oktobris
Piektdiena

Tālavas Sidrs

Tālavas sidra darītavā Gulbenē kopš 2014. gada ar aizrautību tiek radīti 100% dabīgi augstākās kvalitātes sidri modernam un aizraujošam dzīves stilam. Tie gatavoti no vietējām izejvielām - īpaši izraudzītiem un rokām lasītiem āboliem, parādot, cik daudzveidīgi var būt Latvijas āboli, bet sidrs - baudāms gan ikdienā, gan svētkos!
Apvienojot tradicionālas sidra fermentēšanas metodes, modernas tehnoloģijas un mūsdienīgu izpratni par Latvijas un pasaules garšām, darītavas saimnieki tiecas uz izcilu kvalitāti un nebaidās eksperimentēt, piedāvājot ikvienam baudīt saprotamas garšas un inovatīvus produktus modernā iepakojumā.

Citi produkti