Svaigi.lv | Karstais sidrs Ābolu ar dzērvenēm

Tālavas Sidrs

Karstais sidrs Ābolu ar dzērvenēm

8.50 € 5.95 € / 750 ml
Kad TĀLAVA meistardarbam roku pieliek vadošie lielpilsētas bārmeņi, top neparasts karstais dzēriens - ne vien vēsai ziemas novakarei, bet siltai draugu kopābūšanai ik dienas! Tas apvieno rudens ābolu sulas svaigumu ar ābolu destilāta, dzērveņu, medus un īpaši izvēlētu garšvielu notīm neparastā garšu piedzīvojumā! GARŠA • SMARŽA : gatavots no āboliem, tas atšķirsies no visiem karstajiem dzērieniem, ko esat baudījuši līdz šim! Dabīga, sārta krāsa, izteiktas ābolu garšas nianses, ko papildina vieglas dzērveņu notis un ziemīgi, svētku atmosfēru raisoši garšvielu aromāti. Baudiet to vakaros mājās, dāviniet vai ņemiet līdzi termosos ziemas pārgājienos! Iesakām baudīt uzsildītu 50-70°C temperatūrā. Nav nepieciešams pievienot papildu garšvielas!
Alkohola lietošanai ir negatīva ietekme. Alkoholisko dzērienu pārdošana, iegādāšanās un nodošana nepilngadīgām personām ir aizliegta.
8.50 € 5.95 € / 750 ml

Tirgus dienas

Tirgus diena

15 Jūnijs
Ceturtdiena
16 Jūnijs
Piektdiena

Tālavas Sidrs

Tālavas sidra darītavā Gulbenē kopš 2014. gada ar aizrautību tiek radīti 100% dabīgi augstākās kvalitātes sidri modernam un aizraujošam dzīves stilam. Tie gatavoti no vietējām izejvielām - īpaši izraudzītiem un rokām lasītiem āboliem, parādot, cik daudzveidīgi var būt Latvijas āboli, bet sidrs - baudāms gan ikdienā, gan svētkos!
Apvienojot tradicionālas sidra fermentēšanas metodes, modernas tehnoloģijas un mūsdienīgu izpratni par Latvijas un pasaules garšām, darītavas saimnieki tiecas uz izcilu kvalitāti un nebaidās eksperimentēt, piedāvājot ikvienam baudīt saprotamas garšas un inovatīvus produktus modernā iepakojumā.

Citi produkti