Izvēlētā Tirgus diena:
Ceturtdiena, 29.09
Izvēlētā Tirgus diena:
Ceturtdiena, 29.09

Izvēlies Tirgus dienu, lai turpinātu.

Saimniecību piedāvātais produktu sortiments katrai Tirgus dienai ir atšķirīgs, tāpēc izvēlies Tirgus dienu, uz kuru vēlies veikt pasūtījumu, pirms uzsāc produktu pievienošanu savam pirkumu grozam!

Sidrs

Sabiles Sidrs

Sidra kokteilis Sidrella

Iecienītajam Latvijas ābolu sidram pievienojot Itālijas vermutu, radīts atspirdzinošs kokteilis „Sidrella”. Baudot šo aperatīvu atdzesētu, pildītu glāzē ar ledu un dekorētu ar apelsīna šķēlīti, izjutīsiet gan ābolu svaigumu, gan Itālijas garšzāļu saldeno rūgtumu. Piestāvēs dzirkstošiem vasaras vakariem. Atveramas bez palīglīdzekļiem. Vislabāk baudīt atdzesētu, ar šķēlīti apelsīna. Alkohola saturs 8.5%
Alkohola lietošanai ir negatīva ietekme. Alkoholisko dzērienu pārdošana, iegādāšanās un nodošana nepilngadīgām personām ir aizliegta.
9.98 € / 750 ml

Tirgus dienas

Tirgus diena

29 Septembris
Ceturtdiena
30 Septembris
Piektdiena
03 Oktobris
Pirmdiena

Sabiles Sidrs

Sabile

Sabiles Sidra darītavas īpašnieki ir Circeņu ģimene – Aldis un Baiba. Ideja par sidra darītavu ir izauklēta gan Sabiles apkārtnē iekoptajā piemājas dārzā ar vecajām, lielajām ābelēm, gan iepazīstot senās sidra baudīšanas un ražošanas tradīcijas sidra lielvalstīs Anglijā un Francijā.
Īpašnieku mīlestība uz kulināriju un vīna kultūru nemaldīgi aizvedusi tieši pie dzēriena, kas gatavots no āboliem. Tieši sidrs izrādījies trūkstošais elements dzērienu veikalu plauktos, lai papildinātu maltīti, kas gatavota no vietējiem produktiem latviešu virtuvei raksturīgajā manierē.

Citi produkti