Izvēlētā Tirgus diena:
Piektdiena, 01.07
Izvēlētā Tirgus diena:
Piektdiena, 01.07

Izvēlies Tirgus dienu, lai turpinātu.

Saimniecību piedāvātais produktu sortiments katrai Tirgus dienai ir atšķirīgs, tāpēc izvēlies Tirgus dienu, uz kuru vēlies veikt pasūtījumu, pirms uzsāc produktu pievienošanu savam pirkumu grozam!

Sidrs

Tālavas Sidrs

Sidrs Ābolu pussalds

Viegls pussaldais sidrs, gatavots no agrās rudens ābolu ražas, kas pilna ar vasaras sauli. Atsvaidzinošo garšu papildina pašu spiesta rabarberu sula un ķirši. Īsta vasaras vakaru garša! GARŠA • SMARŽA : dabīgi rozā sidrs ar maigi augļainu garšu - rabarberu svaiguma un ķiršu salduma saspēle. Viegli saldināts ar augļu sulām, saglabājot klasiska ābolu sidra garšas.. Šo sidru novērtēs ikviens, kas savās glāzēs priekšroku dod viegliem, rozīgiem sidriem! Iesakām baudīt viegli atdzesētu, 8-10°C temperatūrā. Vasarā lieliski papildina kokteiļus.
Alkohola lietošanai ir negatīva ietekme. Alkoholisko dzērienu pārdošana, iegādāšanās un nodošana nepilngadīgām personām ir aizliegta.
2.42 € / 330 ml

Tirgus dienas

Tirgus diena

01 Jūlijs
Piektdiena
04 Jūlijs
Pirmdiena
07 Jūlijs
Ceturtdiena

Tālavas Sidrs

Tālavas sidra darītavā Gulbenē kopš 2014. gada ar aizrautību tiek radīti 100% dabīgi augstākās kvalitātes sidri modernam un aizraujošam dzīves stilam. Tie gatavoti no vietējām izejvielām - īpaši izraudzītiem un rokām lasītiem āboliem, parādot, cik daudzveidīgi var būt Latvijas āboli, bet sidrs - baudāms gan ikdienā, gan svētkos!
Apvienojot tradicionālas sidra fermentēšanas metodes, modernas tehnoloģijas un mūsdienīgu izpratni par Latvijas un pasaules garšām, darītavas saimnieki tiecas uz izcilu kvalitāti un nebaidās eksperimentēt, piedāvājot ikvienam baudīt saprotamas garšas un inovatīvus produktus modernā iepakojumā.

Citi produkti