Izvēlētā Tirgus diena:
Piektdiena, 01.07
Izvēlētā Tirgus diena:
Piektdiena, 01.07

Izvēlies Tirgus dienu, lai turpinātu.

Saimniecību piedāvātais produktu sortiments katrai Tirgus dienai ir atšķirīgs, tāpēc izvēlies Tirgus dienu, uz kuru vēlies veikt pasūtījumu, pirms uzsāc produktu pievienošanu savam pirkumu grozam!

Sidrs

Tālavas Sidrs

Sidrs Ābolu pussauss

Klasiska. Āboli, no kuriem mēs gatavojam pussauso Tālavas sidru, ir pilni ar vasaras sauli un rudens salnām - klasiskas Ziemeļvidzemes ābolu šķirnes, kuras rūpīgi atlasītas un novāktas rudenī, lai spiestu sulu un vismaz 10 mēnešus raudzētu īstu sidru. GARŠA • SMARŽA : Zeltainas krāsas sidrs, kura viegli dzirkstošajā garšā jutīsiet patīkamu skābumu, svaigumu un žāvētu ābolu notis. Patiks pussausa un sausa, klasiska sidra cienītājiem. Izvēlieties kā ikdienas notikumiem, tā svētku reizēm (pildīts arī 0.75L šampanieša tipa pudelē). Iesakām baudīt viegli atdzesētu, 8-10°C temperatūrā. Vasarā lieliski papildina kokteiļus.
Alkohola lietošanai ir negatīva ietekme. Alkoholisko dzērienu pārdošana, iegādāšanās un nodošana nepilngadīgām personām ir aizliegta.
2.42 € / 330 ml

Tirgus dienas

Tirgus diena

01 Jūlijs
Piektdiena
04 Jūlijs
Pirmdiena
07 Jūlijs
Ceturtdiena

Tālavas Sidrs

Tālavas sidra darītavā Gulbenē kopš 2014. gada ar aizrautību tiek radīti 100% dabīgi augstākās kvalitātes sidri modernam un aizraujošam dzīves stilam. Tie gatavoti no vietējām izejvielām - īpaši izraudzītiem un rokām lasītiem āboliem, parādot, cik daudzveidīgi var būt Latvijas āboli, bet sidrs - baudāms gan ikdienā, gan svētkos!
Apvienojot tradicionālas sidra fermentēšanas metodes, modernas tehnoloģijas un mūsdienīgu izpratni par Latvijas un pasaules garšām, darītavas saimnieki tiecas uz izcilu kvalitāti un nebaidās eksperimentēt, piedāvājot ikvienam baudīt saprotamas garšas un inovatīvus produktus modernā iepakojumā.

Citi produkti