Izvēlētā Tirgus diena:
Ceturtdiena, 08.12
Izvēlētā Tirgus diena:
Ceturtdiena, 08.12

Izvēlies Tirgus dienu, lai turpinātu.

Saimniecību piedāvātais produktu sortiments katrai Tirgus dienai ir atšķirīgs, tāpēc izvēlies Tirgus dienu, uz kuru vēlies veikt pasūtījumu, pirms uzsāc produktu pievienošanu savam pirkumu grozam!

Sidrs

Tālavas Sidrs

Sidrs Ābolu pussauss

Klasiska. Dzirkstošs, spirdzinošs pussausais ābolu sidrs, kas gatavots no vēlajiem rudens un ziemas āboliem, fermentēts un nogatavināts ar šampanieša raugiem vismaz 10 mēnešus. Pudele iesaiņota pārstrādātā Līgatnes papīrfabrikas papīrā un papildināta ar sezonālu lentīti. Lielisks dzēriens svētkiem, tostiem un svinību mirkļiem! Prestižā Cider World Frankfurt 2021 augstākā, zelta, novērtējuma ieguvējs! GARŠA • SMARŽA : zeltainas krāsas sidrs, kura viegli dzirkstošajā garšā jutīsiet patīkamu skābumu, svaigumu un žāvētu ābolu notis. Ikvienam klasisku vērtību cienītājam un mazliet sidra snobam! Iesakām baudīt viegli atdzesētu, 8-10°C temperatūrā.
Alkohola lietošanai ir negatīva ietekme. Alkoholisko dzērienu pārdošana, iegādāšanās un nodošana nepilngadīgām personām ir aizliegta.
9.68 € / 750 ml

Tirgus dienas

Tirgus diena

08 Decembris
Ceturtdiena
09 Decembris
Piektdiena
12 Decembris
Pirmdiena

Tālavas Sidrs

Tālavas sidra darītavā Gulbenē kopš 2014. gada ar aizrautību tiek radīti 100% dabīgi augstākās kvalitātes sidri modernam un aizraujošam dzīves stilam. Tie gatavoti no vietējām izejvielām - īpaši izraudzītiem un rokām lasītiem āboliem, parādot, cik daudzveidīgi var būt Latvijas āboli, bet sidrs - baudāms gan ikdienā, gan svētkos!
Apvienojot tradicionālas sidra fermentēšanas metodes, modernas tehnoloģijas un mūsdienīgu izpratni par Latvijas un pasaules garšām, darītavas saimnieki tiecas uz izcilu kvalitāti un nebaidās eksperimentēt, piedāvājot ikvienam baudīt saprotamas garšas un inovatīvus produktus modernā iepakojumā.

Citi produkti